Aktualności

Nowodvorski: Stylowe połączenia w kolekcji EMY

15.07.2016

Nowoczesne aranżacje wnętrz łączą naturalne materiały w jedną, efektowną całość. Nowa kolekcja lamp EMY to połączenie prostoty, subtelności i stylu. Materiał, drewno oraz stal tworzą oświetlenie idealnie komponujące się z minimalistycznym, dopracowanym w każdym szczególe pomieszczeniu.

Subtelna dekoracja

Lampy z kolekcji EMY to połączenie trzech materiałów, które obecnie stanowią jeden z najsilniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Szara tkanina, drewno oraz lakierowana stal będą idealnym uzupełnieniem pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy industrialnym. Kolekcja EMY będzie także pięknie współgrać z wystrojem, opierającym się na naturalnych materiałach typu cegły, beton czy szkło, a także w zestawieniu ze stonowanymi kolorami – białym, szarym, beżowym i czarnym.

Kolekcja EMY zawiera dwie lampy wiszące, lampę podłogową oraz biurkową. Dzięki temu całość może stanowić kompletne oświetlenie salonu lub sypialni. Lampy będą doskonale prezentować się pojedynczo, jak i zawieszone po dwie lub trzy sztuki, np. nad stołem w jadalni.

źródło i zdjęcia: Nowodvorski Lighting

Firma powiązana:

Nowodvorski Lighting

Telefon 34 344 91 10/11
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Nowodvorski Lighting