Aktualności

Baldachimy Naja Prodex

14.07.2016

To ekskluzywna i niepowtarzalna osłona wejść do prestiżowych budynków. Baldachim zabezpiecza wchodzących przed opadami i wiatrem. Rodzaj stałej konstrukcji z wykorzystaniem profili aluminiowych o różnych kształtach. Zastosowanie bocznych rolet lub kotar dodatkowo zabezpiecza od wiatru i podnosi walory estetyczne baldachimów.

To ekskluzywna i niepowtarzalna osłona wejść do prestiżowych budynkówBogata kolorystyka, różnorodność kształtów i wykończenia baldachimów to gwarancja na niepowtarzalne wykończenie i podkreślenie indywidualnego charakteru lokali. Grafika może być umieszczone prawie na całej powierzchni markizy.

Dostępne 212 wzorów tkanin (188 w kolekcji podstawowej).

Dodatkowo można wyposażyć baldachim w boczne osłony:

  • Rolety boczne z wszytym oknem uniezależniają od wpływu złej pogody jednocześnie dzięki wysokiej jakości folii przeźroczystej nie ograniczają kontaktu z zewnątrz /patrz zdjęcia/
  • Kotary wykonane z tkaniny takiej jak pokrycie baldachimu również osłaniają całkowicie przechodniów przed wiatrem i opadami. Nadają stylowy wygląd /patrz zdjęcia/
  • Jeśli baldachim ma być wykorzystywana całorocznie to pokrycie powinna stanowić tkanina wzmocniona z kolekcji Orchestra Max o trzykrotnie wyższych parametrach odporności na wodę.

źródło i zdjęcia: ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Firma powiązana:

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Telefon 22 678 55 99, 22 678 40 80
www.najaprodex.com.pl
biuro@najaprodex.com.pl

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.