Aktualności

Produkty uzupełniające LODE

14.07.2016

Firma Lode to producent ceramiki budowlanej, która obejmuje produkty takie jak: cegła klinkierowa elewacyjna, cegła budowlana, cegła profilowana (kształtki klinkierowe), elementy małej architektury oraz pustaki ceramiczne Keraterm. W ofercie produktowej Lode znajdują się zarówno cegły klinkierowe pełne jak i drążone.

Daszek na podmurówkęCegła klinkierowa Lode dostępna jest w szerokiej palecie kolorów (czerwony, brązowy, żółty) oraz barwienia (antracyt, odcienie czerwieni oraz szarości) oraz różnych fakturach lica (gładkie, drapane, ryflowane, łupane). Lode to także cegły ręcznie formowane głownie dedykowane do renowacji starych obiektów lub nadania nowej elewacji gotyckiego smaku. Ceramika budowlana Lode oferowana jest w różnych wymiarach oraz różnych parametrach technicznych.

Czapa na słupek ogrodzeniowyOferta produktowa Lode jest stale rozwijana oraz doskonalone są jej parametry techniczne. Jednocześnie rozszerzana jest także grupa produktów uzupełniających takich jak zaprawy klinkierowe, czapy i daszki klinkierowe w kolorach doskonale dopasowanych do podstawowych produktów Lode.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY

źródło i zdjęcia: LODE Sp. z o.o.