Aktualności

Sufity dekoracyjne do sal weselnych, hoteli, restauracji – gwieździste niebo Galaktyka i sufit napinany E-TECHNOLOGIA

12.07.2016

Sufity z gwiazdami, gwiezdne sufity, gwieździste sufity, rozgwieżdżone sufity – haseł w internecie na ten temat jest wiele. Prezentujemy jednak najlepsze jakościowo i najpiękniejsze efekty świecenia gwiazd na suficie napinanym.

Oświetlenie do sali weselnej, hotelu, restauracji, czy różnych innych wnętrz publicznych jest zawsze nie lada wyzwaniem. Co zrobić, aby oświetlenie nie było tylko zwykłym światłem, ale też przy okazji pięknie dekorowało wnętrze i nastrajało pozytywnie? Projekt wnętrza trzeba dokładnie zaplanować używając do tego własnej fantazji. Tylko ona stanowi jedyne ograniczenie, bo możliwości na oświetlenie dekoracyjne do Sali, hotelu, restauracji, czy innego lokalu są wręcz nieograniczone.

Lampa światłowodowa - lampa led - żyrandole światłowodowe e-technologia

Prezentujemy sufit napinany z wystającymi światłowodami z zestawu Galaktyka wraz z żyrandolem światłowodowym Ośmiornica. To pomysł, a zarazem inspiracja do dekoracji na najwyższym poziomie, znakomicie sprawdzająca się we wnętrzach publicznych. Dekorowanie wnętrz pięknym gwieździstym niebem i niezwykłą świecącą, świetlistą lampą dekoracyjną gwarantuje najlepsze efekty świetlne i wizualne.

Sufit z gwiazdami - sufity napinane z gwiazdami - sufity podwiesane dekoracyjne e-technologia

Skontaktuj się z nami, w celu przygotowania darmowej wyceny pod numerem telefonu: 668 487 285 lub napisz na maila: biuro@e-technologia.pl

W prezentowanym projekcie oświetlenia wnętrza wykorzystano następujący zestaw firmy E-TECHNOLOGIA:

Kliknij tutaj: Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica E-TECHNOLOGIA

Kliknij tutaj: Zestaw Galaktyka E-TECHNOLOGIA

źródło i zdjęcia: E-Technologia