Aktualności

Hydro-Vacuum: Zobacz tłocznię ścieków TSA w Marinie Grudziądz

12.07.2016

W związku z projektem "Rewitalizacja i adaptacja obszaru poprzemysłowego w Grudziądzu do nowych funkcji turystyczno-rekreacyjnych", który obejmował m.in. budowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, ze względu na ukształtowanie terenu zaprojektowano tłocznię ścieków. Hydro-Vacuum S.A. dostarczyła wykonawcy tłocznię ścieków z zastosowaniem separacji ciał stałych, którą wykonawca posadowił w przygotowanym wcześniej zbiorniku betonowym. Dostarczona tłocznia wraz z układem sterowania została przystosowana do wpięcia monitoringu używanego przez Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu.

Dzięki tłoczni ścieków typu TSA z zastosowaniem separacji ciał stałych ograniczono do minimum zagrożenie występowania niedrożności pomp, dzięki czemu Port Schultza w Grudziądzu zyskał niezawodnie działające urządzenie. Oprócz tłoczni ścieków typu TSA w Marinie Grudziądz pracuje również przepompownia ścieków typu PSB.1 produkcji Hydro-Vacuum S.A.

Dzięki tłoczni ścieków typu TSA z zastosowaniem separacji ciał stałych ograniczono do minimum zagrożenie występowania niedrożności pomp

źródło i zdjęcia: Hydro-Vacuum S.A.

Firma powiązana:

Hydro-Vacuum S.A.

Telefon 56 450 74 15
www.hv.pl
hv@hv.pl

Hydro-Vacuum S.A.