Aktualności

Wanny masujące Klafs

11.07.2016

Prawie każdy od czasu do czasu ma ochotę na masaż, ale skądże na chybcika wziąć masażystę? Mamy propozycję: po prostu wstawcie Państwo go sobie do łazienki. Dzięki naszym Perełkom SPA, marzenie to się ziści.

SANOSPA

Wnętrze z akrylu, do wyboru w bieli lub w kolorze masy perłowej, za zewnętrz zaś wyłożona szlachetnymi płytkami mozaikowymi – tak oto spełniają się również życzenia natury estetycznej. W wannie SANOSPA mogą pozwolić sobie na to, aby 252 potężne dysze masowały zarówno pojedyncze partie ciała, jak i całe ciało.

Wnętrze z akrylu, do wyboru w bieli lub w kolorze masy perłowej

SANOSPA DUO

Ci, którym potrzeba więcej miejsca albo nie chcieliby kąpać się sami, zalecamy nasz zestaw o nazwie SANOSPA DUO. A doznania w nim można jeszcze potęgować w obu basenikach do masażu. Jeżeli do wody dodadzą Państwo olejki, esencje zapachowe czy algi, dobre wrażenie jeszcze się wzmocni. Jako że u KLAFSa nie tylko odprężenie jest głębsze, idziemy także po kąpieli o krok dalej, albowiem innowacyjny program płuczący z automatycznym opróżnianiem i dezynfekcją załatwia po kąpieli funkcje czyszczenia i konserwacji (niemal) samoczynnie.

źródło i zdjęcia: Klafs

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs