Aktualności

Bramy wjazdowe i ogrodzenia aluminiowe FAHRENHEIT w ofercie Guardi O.B.A.

11.07.2016

Zachwycają dyskretną elegancją i prostotą. Model ten ma nienachalny i ponadczasowy dizajn, nawiązujący do klasycznego wzornictwa. Solidna konstrukcja oraz zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje trwałość i wytrzymałość produktów. Jest to doskonała alternatywa dla ogrodzeń drewnianych i stalowych.

Zastosowanie aluminium powoduje, że ogrodzenia, bramy i furtki są nierdzewne i odporne na zmienną pogodę. Nie wymagają również konserwacji, a użytkownik może liczyć na wieloletnią bezproblemową eksploatację. Ogrodzenia objęte są 15- letnią gwarancją.

Niewątpliwym atutem ogrodzeń FAHRENHEIT jest staranne wykonawstwo oraz różnorodność z zakresie dostępnych rozmiarów i kolorystyki. Elementy ogrodzeniowe w postaci przęseł, furtek, bram dwuskrzydłowych oraz bram przesuwnych zawierają wszystko, co niezbędne do montażu. W doborze parametrów technicznych, odstępów, kształtu górnej krawędzi, a także koloru pomoże Konfigurator ogrodzeń, znajdujący się na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu klient szybko może otrzymać wycenę swojego projektu.

Zachwycają dyskretną elegancją i prostot

Nasze produkty sprzedajemy bez pośredników i oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji ogrodzeń aluminiowych FAHRENHEIT

źródło i zdjęcia: Guardi O.B.A.

Firma powiązana:

Guardi O.B.A.

Telefon 13 491 50 66, 0 795 461 791
www.guardi-oba.pl, www.super-ogrodzenia.pl
angelika@guardi-oba.pl

Guardi O.B.A.