Aktualności

Oglądaj w TVN jak powstaje "Dom Marzeń" wyposażony w Systemy KAN-therm!

08.07.2016

25-ego czerwca telewizja TVN rozpoczęła emisję programu, który poruszy wyobraźnię każdego inwestora i widza w Polsce. Zachęcamy wszystkich do oglądania "Domu Marzeń", bo o nim mowa, w każdą sobotę, aż do końca sierpnia o godz. 20:00 (powtórka niedziela 18:00).

Nowy reality show to jedenaście odcinków, ponad dwa miesiące emocji oraz finał, w którym wygrają najlepsi i najbardziej wytrwali. Formuła programu "Dom Marzeń" zdobyła popularność już w 13 krajach, stając się światowym hitem.

10 par uczestników w 11 odcinkach programu rywalizuje pomiędzy sobą budując i wykańczając dom, jednocześnie walcząc o sympatię i zaufanie widzów oraz pozostałych uczestników. O tym, która z par opuści program zdecydują pozostali uczestnicy. Ale klucze do wymarzonego domu jednej z par przyznają widzowie, w wielkim finale na żywo.

Nagrodą główną jest gotowy i urządzony dom, w Starej Wsi pod Warszawą, o powierzchni – bagatela- 315 mkw. Do budowy domu zostaną wykorzystane materiały i technologie wiodących producentów. Jednym z nich jest firma KAN. Wszystkie instalacje wodne i grzewcze będą wykonane w Systemie KAN-therm, a ich montaż będzie można oglądać w programie.

Making of z programu "Dom Marzeń" - tego nie było w telewizji

W trakcie emisji programu na stronie internetowej KAN będziemy na bieżąco informowali o postępach oraz o naszym udziale w tej wyjątkowej produkcji, zaś już 31 sierpnia w finałowym odcinku dowiemy się, kto zamieszka w "Domu Marzeń" w Starej Wsi pod Warszawą.

źródło i zdjęcia: KAN

Firma powiązana:

KAN

Telefon 85 749 92 00
www.kan-therm.com
kan@kan-therm.com

KAN