Aktualności

FAKRO po raz kolejny PARTNEREM Tour de Pologne

08.07.2016

Podobnie jak w ubiegłym roku firma FAKRO została partnerem 73. edycji Tour de Pologne. Trasa wyścigu będzie przebiegać miedzy innymi przez Nowy Sącz, w którym mieści się główna siedziba światowego wicelidera w branży okien dachowych. FAKRO od dawna angażuje się nie tylko w promocję regionu, ale również silnie wspiera różne wydarzenia sportowe.

Tegoroczna edycja wyścigu rozpocznie się 12 i potrwa do 18 lipca br. Kolarze wystartują w Radzyminie, kończąc cały peleton w Krakowie. Trzeci etap rowerowych zmagań przeprowadzi ich przez malowniczy Nowy Sącz.

Podobnie jak w ubiegłym roku firma FAKRO została partnerem 73. edycji Tour de Pologne

W tym roku partnerstwo FAKRO przyjmie jednak wyjątkowy charakter. Oprócz tradycyjnej obecności brandów marki FAKRO na trasie Zawiercie – Nowy Sącz, kolarz, który jako pierwszy przejedzie przez nowosądecką premię specjalną FAKRO – przy ul. Królowej Jadwigi – otrzyma specjalną nagrodę, ufundowaną przez firmę FAKRO. Firma jest bowiem Sponsorem Premii Specjalnej Tour de Pologne 2016.

Trasa wyścigu będzie przebiegać miedzy innymi przez Nowy Sącz, w którym mieści się główna siedziba światowego wicelidera w branży okien dachowych

Starannie wybieramy wydarzenia sportowe sponsorowane przez FAKRO. Tour de Pologne, podobnie jak Polska Reprezentacja w Piłce Nożnej, dostarczają nam niezapomnianych wrażeń oraz wzbudzają w nas ducha sportowej rywalizacji. To najwyższa sportowa półka. Dbamy o to, by wydarzenia obejmowane przez nas patronatem, korespondowały
z międzynarodową siłą i rozpoznawalnością marki FAKRO – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy Fakro.
FAKRO będzie towarzyszyć uczestnikom Tour de Pologne w każdym mieście, w którym odbędzie się zakończenie poszczególnych etapów trasy. FAKRO nie zabraknie w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie. Reklama FAKRO zawita także do królewskiego Krakowa i zagości w samym sercu gór – w Zakopanem oraz w Bukowinie Tatrzańskiej. Będzie również towarzyszyć kobietom podczas dwóch etapów peletonu w ramach Tour de Pologne Women, który odbędzie się od 19 do 20 lipca br.

źródło i zdjęcia: Fakro

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro