Aktualności

Magnetyczno-tablicowe pomysły w pokoju dziecka z Tikkurila

07.07.2016

Kreatywność u dziecka warto pobudzać na każdym kroku, bo to z pewnością zaowocuje w dorosłym życiu. Dlaczego więc nie wykorzystać dziecięcego pokoju do stworzenia inspirującej przestrzeni, w której będzie mogło puścić wodze fantazji i rozwijać swoją twórczość? Tikkurila w wyjątkowej kolekcji Kids Style prezentuje fascynujące wnętrzarskie rozwiązania z wykorzystaniem farb Tikkurila Magnetic i Tikkurila Liitu. Umożliwiają one urządzenie pokoju w nietuzinkowym stylu, który każdego dnia dzieci będą mogły dekorować według własnego pomysłu.

Przyciągający jak magnes

Kreatywność u dziecka warto pobudzać na każdym kroku, bo to z pewnością zaowocuje w dorosłym życiuBarwne rysunki dziecka, codzienne zapiski, zdjęcia uwieczniające niezapomniane wspólne chwile - z Tikkurila Magnetic to wszystko może od razu trafić na ścianę. I to bez konieczności stosowania niszczących ją pinezek lub kleju. Wystarczy kilka magnesów, a kolorowa twórczość będzie zdobić dziecięcy pokój, nadając mu indywidualny charakter i tworząc w nim niepowtarzalną atmosferę.

Magnetyczna powierzchnia przyniesie sporo radości nie tylko maluchom, ale i nastolatkom, którzy na ścianie będą mogli wyrazić swoją osobowość. Może okazać się też pomocna w nauce, służąc do zawieszania ważnych notatek lub np. angielskich słówek. Pomalowana dodatkowo na przykład farbą Tikkurila Optiva w dowolnym kolorze będzie przyciągać uwagę także atrakcyjnym odcieniem.

Kolorowe miejsce do popisu

Dla najmłodszych, którzy wolą własne dekoracje wykonywać bezpośrednio na ścianie idealnym rozwiązaniem będzie farba tablicowa Tikkurila Liitu dostępna w ponad 13 tys. odcieni. Przy jej użyciu można wykreować w pokoju kolorowe miejsce do popisu dla dziecka - w dosłownym tego słowa znaczeniu. Tworzy ona bowiem powierzchnię do pisania kredą, przez co zyskujemy własną domową tablicę w ulubionej tonacji. Od naszej wyobraźni i gustu zależy już, jaki kształt przybierze.

Wystarczy szczypta finezji, a pokój dziecka zamieni się choćby w barwny plan zdjęciowy, w którym młoda gwiazda będzie brylować w świetle kamer i w błysku fleszy, trenując na ścianie rozdawanie autografów. Dla spokojniejszych duchem małych marzycieli z Tikkurila Liitu można przygotować tęczową krainę, w której dzieci bez przeszkód będą bujać w obłokach. Ściana będzie tworzyć kreatywną przestrzeń, gdzie trafią wszelkie dziecięce przemyślenia.Barwne rysunki dziecka, codzienne zapiski, zdjęcia uwieczniające niezapomniane wspólne chwile - z Tikkurila Magnetic to wszystko może od razu trafić na ścianę

Ku radości najmłodszych oba rozwiązania można łączyć. Nakładając farbę Tikkurila Liitu w dowolnym kolorze na ścianę pomalowaną wcześniej Tikkurila Magnetic zyskamy powierzchnię tablicowo - magnetyczną. Z pewnością będzie działać jak magnes na twórcze pomysły naszych dzieci.

Więcej informacji wraz z filmami instruktażowymi pokazującymi, jak wykonać ciekawe dekoracje z Tikkurila Kids Style można znaleźć pod adresem: http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/kolekcja_tikkurila_kids_style.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.