Aktualności

Bezpieczne wkrętaki TOPEX

29.07.2009

Wszelkie prace, takie jak wkręcanie i odkręcanie śrub w gniazdkach, przy których istnieje zagrożenie porażenia prądem wymagają maksymalnego zabezpieczenia. Dlatego też podczas własnoręcznego majsterkowania w domu należy korzystać z trwałych i pewnych narzędzi, zapewniających jak najwyższy poziom ochrony przed prądem.

Podczas poszukiwania narzędzi spełniających wymienione funkcjonalności warto jest zwrócić uwagę na zestaw wkrętaków elektrotechnicznych, oferowanych przez firmę TOPEX.  W proponowanym komplecie producent umieścił siedem ergonomicznych śrubokrętów, różniących się od siebie rozmiarem i rodzajem chromowo-wanadowych grotów.

 

Innymi słowy w komplecie znajdziemy wyjątkowo wytrzymałe narzędzia, zarówno o krzyżowych, jak i o płaskich końcówkach. Wszystko to pozwala na wybranie odpowiedniego wkrętaka w zależności od śruby. Dzięki temu możemy mieć 100% pewności, że nie zniszczymy jej przy odkręcaniu lub dokręcaniu.
Narzędzia proponowane przez firmę TOPEX mają ergonomiczną, izolowaną rękojeść, która pozwala na prowadzenie wygodnej oraz bezpiecznej pracy, odbywającej się nawet pod napięciem 1000V.

Ponadto, producent w trosce o zdrowie majsterkowicza do każdego zestawu dodał próbnik typu 140, który pracuje w zakresie od 125 do 250V.
Proponowany przez TOPEX zestaw wkrętaków jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które podczas domowych prac cenią sobie bezpieczeństwo oraz wszechstronność, a także trwałość wykorzystywanych narzędzi.