Aktualności

Effector Optima Effect

07.07.2016

System profili Effector Optima Effect służy do wykonania okien drewniano - aluminiowych. To praktyczne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, skierowane do wszystkich, którzy cenią urodę i klimat wyrobów z drewna, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z ograniczeń tego materiału, wynikających ze zmiennych warunków atmosferycznych. Drewniana rama okienna we wnętrzu zapewnia stabilność oraz doskonałą izolację termiczną, a dodatkowo nadaje pomieszczeniu miły i przytulny charakter.

Natomiast zewnętrzna nakładka aluminiowa stanowi nie tylko bardzo odporny na warunki atmosferyczne, ale również niezwykle dekoracyjny element, o powierzchni gładkiej lub drobnostrukturalnej, oferowany w dowolnym kolorze z palety RAL, gamy dekorów drewnianych lub spełniający indywidualne oczekiwania klientów. System Optima marki Effector to rozwiązanie charakteryzujące się przystępną ceną oraz solidną i trwałą technologią, o najwyższych właściwościach

System profili Effector Optima Effect służy do wykonania okien drewniano - aluminiowychOpis systemu

Optima Effect to system umożliwiający wykonywanie okien drewniano-aluminiowych, z wykorzystaniem przeznaczonych do tego celu narzędzi - zestawów frezów, służących do profilowania w drewnie oraz elementów ram o odpowiednich dla tych konstrukcji przekrojach. System składa się z szerokiego i wciąż rozbudowywanego asortymentu profili aluminiowych. Dzięki temu jest on w stanie sprostać oczekiwaniom, dotyczącym możliwości realizacji różnorodnych projektów architektonicznych, takich jak budynki mieszkalne i inne obiekty użyteczności publicznej. Effector Optima Effect to klasyczna konstrukcja, charakterystyczna dla systemów drewniano-aluminiowych, w której grubość drewna ramy i skrzydła jest jednakowa.

Dodatkowo w skrzydle znajduje się wyfrezowane miejsce na umieszczenie szyby, a jego głębokość jest ściśle powiązana z grubością przeszklenia. Oferowany asortyment pozwala na realizację wszelkich, standardowych konstrukcji okien, wykorzystujących różne sposoby ich otwierania.Przy określonych warunkach istnieje również możliwość wykonania okien o kształtach nietypowych (skośnych lub łukowych). Stosując System Optima można używać dowolnych okuć dedykowanych dla okien drewnianych. Jedną z najważniejszych cech, decydujących o ostatecznym wyglądzie systemu jest kształt profili, a w szczególności krawędzi, łączącej dwie widoczne powierzchnie. Optima Effect wyróżnia się w tym zakresie prostotą i elegancją, zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami.

źródło i zdjęcia: EFFECTOR S.A.

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.