Aktualności

Listwy przypodłogowe i akcesoria firmy Cezar

07.07.2016

Aranżacja wnętrza może niejednokrotnie przyprawić o ból głowy. Mnogość detali, wzorów, rozwiązań dostępnych na rynku sprawia, iż ciężko się zdecydować na konkretny projekt. Aranżacja wnętrza mieszkania według własnego pomysłu i jego skuteczna realizacja może jednak przynieść ogromną satysfakcję. Nie ma chyba nic przyjemniejszego, jak przebywanie po ciężkim dniu pracy w estetycznych, cieszących oko pomieszczeniach swojego mieszkania czy domu.

Najbardziej czasochłonnym etapem realizacji takiego projektu jest praca przy wykończeniach pomieszczeń. Wymaga to dużego nakładu pracy i cierpliwości. Do nieodzownych elementów wykończeniowych należą listwy przypodłogowe. Ich odpowiedni dobór powoduje, iż pomieszczenia nabierają specyficznego klimatu.

Przy doborze listew oprócz walorów wizualnych (kolory, kształty) należy także zwrócić uwagę na ich specyfikację. Istotne jest czy listwa jest łatwa w montażu, docinaniu, łatwo zmywalna, maskuje kable, tworzy niewidzialne połączenia, jest produktem ekologicznym czy może być malowana (także malowana razem ze ścianą)? Ważny jest także budulec. W bogatej ofercie można znaleźć listwy zbudowane z materiałów, takich jak polistyren, aluminium, wysokogatunkowe drzewa liściaste, rozwłókniona tkanka drzewna.

Naprzeciw wysokim oczekiwaniom Klientów firma Cezar stworzyła całą gamę listew przypodłogowych, które można dopasować do każdego wnętrza, do każdego typu podłogi.

Czy aranżacje wnętrz w stylu minimalistycznym mogą być zarazem szykowne i eleganckie?

Oczywiście, że tak! Szeroka gama listew firmy Cezar doskonale wkomponowuje się w popularny obecnie trend aranżacji pomieszczeń w stylu minimalistycznym.

źródło i zdjęcia: CEZAR

Firma powiązana:

CEZAR

Telefon 87 620 99 00
www.cezar.eu
cezar@cezar.eu

CEZAR