Aktualności

Jak działa Kisan Comfort?

06.07.2016

Na pewno słyszałeś o ogrzewaniu podłogowym. To bardzo wygodna i znacznie zdrowsza od kaloryfera opcja uzyskiwania optymalnej temperatury wnętrza. Teraz dzięki zaawansowanej technologii możesz wykorzystywać do ogrzewania również ściany swoich pokoi. Takie rozwiązanie świetnie nadaje się do niemal każdego rodzaju mieszkania i domu.

Poznaj nowe, rewolucyjne systemy ogrzewania płaszczyznowego:

Ogrzewanie podłogowe i ścienne Kisan Comfort to nowoczesne systemy tzw. ogrzewania płaszczyznowego niskotemperaturowego. Oznacza to, że po zainstalowaniu systemu uzyskamy dużą, jednolitą płaszczyznę (w tym przypadku podłogę lub ścianę), która równomiernie oddaje ciepło do pomieszczenia. Instalacja polega na umieszczeniu elementów grzejnych pod warstwą wykończeniową w ścianie lub podłodze. To specjalne rurki wielowarstwowe, przez które przepływa woda o temperaturze 40-55°C, nagrzewając naszą płaszczyznę oraz wnętrze do optymalnej temperatury.

Ogrzewanie podłogowe i ścienne Kisan Comfort to nowoczesne systemy tzw. ogrzewania płaszczyznowego niskotemperaturowegoPrawie połowę życia spędzasz w ogrzewanych pomieszczeniach. Badania wykazały, że człowiek najlepiej funkcjonuje w odczuwalnej temperaturze 20°C, nieruchomym powietrzu i normalnej wilgotności względnej. Jeśli masz w domu kaloryfery, uzyskanie tych parametrów jest dla Ciebie prawie niemożliwe. A latem? Czy nie masz już dość upałów? Na szczęście z pomocą nowoczesnej technologii możesz to zmienić! Poznaj ją, bo od odpowiedniej temperatury zależy nie tylko Twoje dobre samopoczucie, ale też zdolności manualne, intelektualne, kondycja fizyczna i psychiczna, a w efekcie jakość odpoczynku i wydajność pracy!

System Kisan Comfort umożliwia uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu przy zachowaniu idealnych warunków, w których nasz organizm dobrze się czuje i sprawnie funkcjonuje. Zapewnia utrzymanie stałej wilgotności i odpowiedniej jonizacji powietrza, a także równomiernego rozkładu temperatury w pomieszczeniu, zarówno przy podłodze, jak i na wysokości głowy. Ogrzewanie ścienne może w całości pokrywać zapotrzebowanie ciepła dla domu, może też współpracować z ogrzewaniem podłogowym. Doskonale działa na nasz czuły układ termoregulacji, który ma zapewnić utrzymanie jednolitej temperatury ciała i dobre samopoczucie.

System Kisan Comfort dba o Twój komfort przez cały rok – także latem, optymalnie schładzając powietrze.

źródło i zdjęcia: Kisan

Firma powiązana:

Kisan

Telefon 16 649 20 61
www.kisan.pl
kisan@kisan.pl, marketing@kisan.pl

Kisan