Aktualności

Przekładniki prądowe MBS w ofercie firmy ASTAT

05.07.2016

Firma ASTAT jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy MBS. Przekładniki prądowe firmy MBS wyróżniają się wśród innych producentów innowacyjnością i wysoką jakością potwierdzoną licznymi certyfikatami.

Przekładniki prądowe oferowane przez ASTAT spełniają wymagania norm prądowych: PN-EN 60044-1 i EN 60044-1 posiadają Certyfikat CE. Oprócz szerokiego asortymentu standardowych przekładników prądowych dla zakresów prądów od 25 A do 7500 A o klasie dokładności 0,5 i 1, produkuje również bogatą paletę przekładników rozliczeniowych dla energetyki o zakresach prądowych od 25 A do 3200A i klasach dokładności 0,2 0,5, 0,2s, 0,5s.

Wychodząc naprzeciw naszym odbiorcom i w celu zapewnienia kompleksowej obsługi firma Astat utworzyła własne laboratorium pomiarowe, które oferuje usługi wzorcowania i sprawdzania przekładników.

W Polsce, od stycznia 2008 roku przekładniki prądowe nie podlegają prawnej ochronie metrologicznej i w związku z tym nie jest możliwe przeprowadzenie ich legalizacji. Cała odpowiedzialność za zapewnienie jakości spoczywa obecnie na producencie. W związku z powyższym wychodząc naprzeciw naszym odbiorcom i w celu zapewnienia kompleksowej obsługi firma Astat utworzyła własne laboratorium pomiarowe, które oferuje usługi wzorcowania i sprawdzania przekładników.

W ofercie znajdą Państwo następujące przekładniki prądowe, przekładniki napięciowe, akcesoria do przekładników firmy MBS:

  • przekładniki na szynę okrągłą i płaską, przekładniki zalewane żywicą, przekładniki z uzwojeniem pierwotnym,
  • przekładniki z otwieranym rdzeniem i wiele innych.

Zobacz produkty

źródło i zdjęcia: Astat

Firma powiązana:

Astat

Telefon 061 848 88 71
www.astat-ab.com.pl
info@astat.com.pl

Astat