Aktualności

Drzwi wewnętrze w ofercie TEKO

01.06.2016

Drzwi wewnętrzne stanowią nieodłączny element wyposażenia naszych domów i mieszkań. Poza ich funkcjonalnością posiadają też walory estetyczne. Nadają charakter naszym wnętrzom, zapewniają intymność, poczucie indywidualności.

Drzwi wewnętrzne stanowią nieodłączny element wyposażenia naszych domów i mieszkańFirma Teko w swojej ofercie posiada kilkanaście rodzajów drzwi wewnętrznych drewnianych (dębowe, jesionowe) w wielu modelach i kolorach, tak aby zadowolić najbardziej wyszukane gusta każdego klienta. Dla osób ceniących sobie klasykę oferujemy drzwi pełne, minimalistyczne, ich prosta lecz atrakcyjna forma nada wnętrzu elegancji. Jeśli jednak lubią Państwo nowoczesność nasi przedstawiciele chętnie zaprezentują bardzo modne przeszklone drzwi z wybranym przez Państwa dekorem.

Nie kupili jeszcze Państwo drzwi? Nie zapomnijcie o kolorze, on też ma znaczenie!

Drzwi oferowane przez firmę Teko posiadają szeroką paletę barw i wykończeń, które z pewnością idealnie wpiszą się w wystrój Państwa domów i mieszkań.

Nasi przedstawiciele służą pomocą, chętnie Państwu doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

źródło i zdjęcia: Teko

Firma powiązana:

Teko

Telefon 12 294 91 21, 12 294 91 22
www.teko.net.pl
biuro@teko.net.pl

Teko