Aktualności

Lhoist zapewnia rozwiązania dla każdej gałęzi przemysłu

11.01.2016

Współpracując z wieloma gałęziami przemysłu przez od wielu lat, wiemy, że w określonych przypadkach produkty wymagają indywidualnej organizacji transportu. Dla każdej gałęzi przemysłu jesteśmy w stanie zapewnić właściwe środki transportu, aby Państwa produkty dotarły do celu w odpowiednim czasie. Firma Lhoist opracowała indywidualne procedury logistyczne dla kilku sektorów. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z paroma przykładami.

Prowadzimy terminowe dostawy drogą kolejową do różnych stalowni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniuSTAL

Prowadzimy terminowe dostawy drogą kolejową do różnych stalowni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Harmonogramy i tryby dostaw są dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Nasi eksperci oferują profesjonalne porady w zakresie planowania i wykonywania dostaw w tym wymagającym obszarze i potrafią szybko zareagować na nieprzewidziane okoliczności. Jesteśmy postrzegani jako godny zaufania i niezawodny partner.

Firma Lhoist zarządza i kontroluje zasoby i działania w zakresie transportu drogowego i kolejowegoPAPIER

Firma Lhoist zarządza i kontroluje zasoby i działania w zakresie transportu drogowego i kolejowego, przechowywania produktów w portach, przeładunku i transportu morskiego bliskiego zasięgu. Przez lata działalności opracowaliśmy dostosowane do potrzeb, ekonomiczne i niezawodne łańcuchy dostaw obejmujące transport długodystansowy, oferując naszym klientom wymierne korzyści.

Dbamy o małe projekty tak samo jak o duże, do których należy budowa pasów startowych na lotnisku lub kolei dużych prędkościINŻYNIERIA LĄDOWA

Dbamy o małe projekty tak samo jak o duże, do których należy budowa pasów startowych na lotnisku lub kolei dużych prędkości. Mogą one wymagać terminowych dostaw, zarządzania zapasami produktów, dostaw nocnych, dostarczania produktów luzem lub w kontenerach. Potrafimy dzielić lub łączyć dostawy w krótkim czasie, zapewniając prawdziwą elastyczność. To jedna z głównych korzyści, jakie oferujemy klientom w tym szczególnym segmencie rynku.

Dla każdej gałęzi przemysłu jesteśmy w stanie zapewnić idealne środki transportu, aby Państwa produkty dotarły do celu w odpowiednim czasie.

źródło i zdjęcia: Lhoist Polska

Firma powiązana:

Lhoist

Telefon 77 45 16 200, cok 77 45 16 368, 375, 376, 379
www.lhoist.pl
cok@lhoist.com

Lhoist