Aktualności

Tikkurila Brązową Budowlaną Marką Roku 2016

30.06.2016

Tikkurila po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów konkursu Budowlana Marka Roku i otrzymała brązowe wyróżnienie w kategorii "Farby dekoracyjne wewnętrzne". Tytuł został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji prowadzonego wśród przedstawicieli firm wykonawczych.

- "Obecność naszych farb w tym prestiżowym rankingu jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości i skuteczności. Cieszymy się, że osoby, które na co dzień zajmują się wykańczaniem i renowacją wnętrz cenią i polecają nasze farby. Nasze doświadczenia rynkowe potwierdzają, że Tikkurila jest pierwszym wyborem dla wielu fachowców ze względu na szeroką ofertę produktów, ich walory użytkowe oraz oczywiście bogactwo i trwałość kolorów". ­- mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

Ranking Budowlana Marka Roku wyłania najlepsze marki materiałów budowlanych w kraju. Jest on tworzony na podstawie ogólnopolskiego badania ankietowego prowadzonych wśród wykonawców, którzy wyrażają swoją opinię na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. W ramach tegorocznej, XII już edycji rankingu, badanie to było prowadzone przez Centrum Badań i Analiz Rynku w pierwszym kwartale 2016 r.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.