Aktualności

Znak jakości dla pilarki wielofunkcyjnej TRYTON

29.06.2016

Pilarka wielofunkcyjna TPW600K, znajdująca się w portfolio producenta elektronarzędzi TRYTON, została nagrodzona znakiem Home Zone – jakość i niezawodność. To ogólnopolskie wyróżnienie jest cenną wskazówką przy wyborze najlepszych produktów i usług z branży budowlanej, remontowo-wykończeniowej i aranżacyjnej.

Głównym celem projektu Home Zone jest przyznawanie znaku jakości i niezawodności przedsiębiorstwom, których  produkty i usługi są gwarantem najwyższej jakości, a także wskazanie kierunków rozwoju branży poprzez promocję firm wykorzystujących innowacyjne rozwiązania i wyróżniających się na tle podmiotów konkurencyjnych.

– "Cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni jako ci, którzy mogą być wzorem do naśladowania i potrafią sprostać wszelkim oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagającego, klienta. Znak jakości Home Zone to dla konsumenta wartościowa podpowiedź dotycząca niezawodnych produktów, a taka jest nasza pilarka wielofunkcyjna TPW600K". – mówi Jarosław Bednarczyk, ekspert marki TRYTON. Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta gala finałowa, na której laureaci otrzymają oficjalnie wręczony certyfikat.

Pilarka wielofunkcyjna TPW600K daje możliwość pracy z tarczami HSS/TCT lub tarczami diamentowymi. Najlepszym zastosowaniem dla niej są wszelkie zadania związane z obróbką drewna, tworzyw sztucznych oraz materiałów budowlanych.

Po więcej szczegółów na temat pilarki wielofunkcyjnej TRYTON zapraszamy na stronę producenta www.tryton-tools.pl

źródło i zdjęcia: PROFIX Sp. z o.o.

Firma powiązana:

PROFIX Sp. z o.o.

Telefon 22 78 59 600
www.profix.com.pl
profixtools@profix.com.pl

PROFIX Sp. z o.o.