Aktualności

Pietrucha przedstawia nowe metody budowy dróg leśnych i odbiorów robót drogowych

13.06.2016

Aż 105 przedstawicieli Nadleśnictw, Regionalnych Dyrekcji oraz innych jednostek należących do Lasów Państwowych z całej Polski uczestniczyło w seminarium szkoleniowym pt. "Nowe metody budowy dróg leśnych i odbiorów robót drogowych" w LZD w Siemianicach. Szkolenie obejmowało nie tylko część teoretyczną, ale również terenowy pokaz stosowania rozwiązań budowy dróg leśnych dostarczanych przez Grupę Pietrucha.

W pokazie wykorzystywane były płyty dynamiczne, płyty VSS, sondy oraz georadar. Przeprowadzone pomiary wykazały wysoką skuteczność naszych produktów w efektywnym wzmacnianiu leśnych nawierzchni drogowych.

Szkolenie obejmowało nie tylko część teoretyczną, ale również terenowy pokaz stosowania rozwiązań budowy dróg leśnych dostarczanych przez Grupę Pietrucha

Organizatorami seminarium była Grupa Pietrucha wraz z panem prof. dr hab. inż. Andrzejem Czerniakiem z Katedry Inżynierii Leśnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Leśnym Zakładem Doświadczalnym Siemianice.

Aż 105 przedstawicieli Nadleśnictw, Regionalnych Dyrekcji oraz innych jednostek należących do Lasów Państwowych z całej Polski uczestniczyło w seminarium szkoleniowym pt. "Nowe metody budowy dróg leśnych i odbiorów robót drogowych"

źródło i zdjęcia: Pietrucha sp. z o.o. International Sp. K.