Aktualności

Dla małego marzyciela kolekcja lamp ANGELS firmy Nowodvorski

29.06.2016

Aranżując pokój dziecka możemy pokusić się o znacznie ciekawsze rozwiązania, niż tradycyjny wystrój w odcieniu różowym lub niebieskim. Każdego uwielbiającego bajki malucha z pewnością zachwycą baśniowe motywy, kreujące scenerię wprost ze snu. O nutę sielskości w dziecięcej sypialni zadbają rozmarzone aniołki, zdobiące lampy z kolekcji ANGELS.

Niebiańskie inspiracje

O nutę sielskości w dziecięcej sypialni zadbają rozmarzone aniołki, zdobiące lampy z kolekcji ANGELSWyobraźnia dzieci nie zna granic, dlatego także ich pokój musi być wykończony z odpowiednią dozą fantazji. Aby zamienić wnętrze dziecięcego pokoju w istną krainę marzeń i snów warto dłuższą chwilę poświęcić na wybór odpowiednich dodatków. Ponadto w pokoju małych domowników niezwykle ważne jest oświetlenie wypełniające wnętrze przyjemnym i bezpiecznym światłem. To właśnie lampy z kolekcji ANGELS pozwolą wzbogacić wnętrze sypialni dziecka o marzycielski akcent, który dodatkowo ułatwi maluchowi zasypianie.

Główny motyw kolekcji stanowią aniołki. Znajdziemy w niej trzy modele, wyposażone w jeden, dwa lub trzy punkty świetlne. Całości dopełnia delikatna paleta barw, która doskonale dopasuje się zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Co więcej romantyczne aniołki wzbogacą nie tylko wystrój pokoju dziecka, ale mogą także stać się efektownym akcentem w zachowanej w stylu angielskim sypialni.

źródło i zdjęcia: Nowodvorski Lighting

Firma powiązana:

Nowodvorski Lighting

Telefon 34 344 91 10/11
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Nowodvorski Lighting