Aktualności

Klasyczne markizy kloszowe Naja Prodex

28.06.2016

Jednym z wykonywanych przez nas typów zadaszeń jest markiza koszowa. To nie tylko rodzaj zabezpieczenia przed słońcem i opadami, lecz także forma reklamy. Wykonujemy markizy z logo firmy lub wybraną przez klienta grafiką. Najczęściej na taki rodzaj zadaszenia decydują się właściciele sklepów, restauracji, lokali usługowych.

To nie tylko rodzaj zabezpieczenia przed słońcem i opadami, lecz także forma reklamyGrafika może zajmować część lub całą powierzchnię markizy.

Podstawą markizy jest stała rama aluminiowa z możliwością wygięcia profili w dowolny łuk, na skutek czego uzyskujemy różne kształty markiz koszowych. Stelaż osłonięty jest tkaniną lub folią PCV. W przypadku tkanin można wybierać spośród 212 wzorów.

Różne kolory, kształty i elementy wykończeniowe sprawiają, że każdy z Państwa znajdzie odpowiedni dla siebie wzór markizy, podkreślający indywidualny charakter lokalu.

Oferujemy możliwość podświetlenia markizy od spodu w celu podniesienia walorów estetycznych i wizualnych.

Osobom zainteresowanym zakupem markiz koszowych o dużych wymiarach, proponujemy montaż zadaszenia stałego w postaci tunelu wejściowego.

źródło i zdjęcia: ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Firma powiązana:

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Telefon 22 678 55 99, 22 678 40 80
www.najaprodex.com.pl
biuro@najaprodex.com.pl

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.