Aktualności

Kopp: Powłoki dekoracyjne GEOtexture

18.04.2016

Jednoskładnikowa powłoka cementowo-polimerowa jest produktem gotowym do użycia i łatwym w aplikacji na różnych powierzchniach budynków mieszkalnych – ścianach, podłogach, sufitach, schodach, a także w łazienkach.

Powłoka może być również nakładana na blaty kuchenne i łazienkowe, stoły, meble i inne przedmioty codziennego użytku nadając im wygląd surowej, betonowej powierzchni.

Powłoki dekoracyjne GEOtexture zapewniają:

  • możliwość pokrycia tym samym materiałem podłóg, ścian, schodów, drzwi i innych elementów wnętrz (mebli, półek, siedzisk, itp.);
  • możliwość nakładania powłoki na różne rodzaje materiałów - drewno, kafelki, plastik, szyby, ceramika, lastriko, kamień, w tym do renowacji starych parkietów i płytek łazienkowych;
  • odporność na wilgoć i działanie wody umożliwiające stosowanie powłok w miejscach takich jak łazienki, brodziki prysznicowe, pomieszczenia kuchenne, w tym blaty i zlewozmywaki;
  • łatwość utrzymania czystości i higieny dzięki bezspoinowemu sposobowi łączenia różnych powierzchni;
  • możliwość łączenia pomieszczeń bez konieczności stosowania progów lub profili przejściowych, co umożliwia uzyskanie jednolitej, estetycznej powierzchni;
  • możliwość wykończenia trudnych i niedostępnych miejsc (łuków, krzywizn i zaokrągleń);
  • możliwość aplikacji powłok na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym;
  • krótki czas schnięcia materiałów wchodzących w skład systemu GEOtexture zapewniający szybki postęp prac wykończeniowych.

Kolorystyka

Powłoki GEOtexture dostępne są w palecie 36 kolorów. Istnieje możliwość zamówienia powłok w kolorach spoza palety (za dodatkową opłatą).

Podłoże

Podłoże pod aplikację powłoki GEOtexture musi być odpowiednio przygotowane – mocne, stabilne, jednorodne, pozbawione pęknięć i rys, a także pozbawione czynników utrudniających przyczepność, takich jak kurz, tłuszcz itp.

Pielęgnacja

Powłoki umożliwiają eksploatację w warunkach ciągłego działania środków chemicznych używanych w gospodarstwie domowym. Ich zaletą jest łatwe utrzymanie w czystości, a pielęgnacja ogranicza się do mycia łagodnym detergentem rozcieńczonym wodą.

ZOBACZ GALERIĘ REALIZACJI

źródło i zdjęcia: Kopp

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp