Aktualności

Tikkurila: nowe filmy instruktażowe

24.06.2016

Jak samodzielnie zabrać się do renowacji tarasu, przemalować glazurę w kuchni, odświeżyć metalową ramę łóżka czy stworzyć kreatywny pokój dla malucha lub nastolatka? Tikkurila na swoim kanale na YouTube opublikowała serię nowych filmów instruktażowych, w których eksperci prezentują krok po kroku, jak fachowo dokonać znaczącej zmiany w mieszkaniu lub wokół domu, przemalowując ściany z wykorzystaniem różnorodnych efektów czy remontując stare meble. Kluczem do sukcesu jest każdorazowo dobry pomysł, właściwy dobór produktów i odpowiednie przygotowanie powierzchni przed malowaniem.

Piękny taras w nowym odcieniu

Drewniany taras, meble ogrodowe i inne elementy małej architektury można łatwo samodzielnie zabezpieczyć przed działaniem czynników atmosferycznych, jednocześnie dekorując je w wybranym kolorze. Skutecznym i bezpiecznym dla zdrowia i środowiska sposobem jest zastosowanie wodorozcieńczalnego oleju Tikkurila Valtti Wood Oil Akva, stworzonego na bazie olejów roślinnych, który głęboko wnika w drewno i nie tylko chroni je, ale też podkreśla jego rysunek w wybranym kolorze. 

Natchnieniem dla stworzenia nietuzinkowego wystroju pokoju nastolatka mogą stać się jego zainteresowaniaNiebanalne dekoracje w pokoju nastolatka

Natchnieniem dla stworzenia nietuzinkowego wystroju pokoju nastolatka mogą stać się jego zainteresowania. Wyjątkowe efekty dekoracyjne osiągniemy dzięki wykorzystaniu szablonów. Po krótkim instruktażu eksperta Tikkurila z powodzeniem samodzielnie wykonamy je w domowym wnętrzu. Zastosowanie jednocześnie fluorescencyjnego laserunku Tikkurila Taika Glow pozwoli uzyskać tak zaskakujące rezultaty, jak święcąca w ciemności gitara.

Ekspert Tikkurila pokazuje, że wykonanie dużych motywów o prostych kształtach, jak właśnie domek, jest możliwe nawet przy wykorzystaniu taśmy malarskiejMagiczny domek w pokoju dziecka

Jak stworzyć w pokoju malucha kreatywny domek, po którym można pisać kredą, przyklejać do niego magnesem rysunki i znalezione na spacerze skarby? Okazuje się, że nie są do tego potrzebne nawet szablony. Ekspert Tikkurila pokazuje, że wykonanie dużych motywów o prostych kształtach, jak właśnie domek, jest możliwe nawet przy wykorzystaniu taśmy malarskiej. Pomalowanie wybranego motywu farbą magnetyczną Tikkurila Magnetic, a dodatkowo nałożenie na ścianę farby tablicowej Tikkurila Liitu, pozwoli uzyskać kreatywną przestrzeń, w ramach której dziecko może realizować swoje artystyczne pasje. Co istotne, farba tablicowa Tikkurila jest dostępna w pełnej palecie barw, więc pokój malucha można bez ograniczeń aranżować w jego ulubionych kolorach.

Stara glazura w kuchni może nabrać nowego blasku i stać się ważnym elementem dekoracyjnymStara glazura w designerskim wydaniu

Stara glazura w kuchni może nabrać nowego blasku i stać się ważnym elementem dekoracyjnym. Wystarczy ją odpowiednio oczyścić i przemalować z wykorzystaniem specjalistycznych farb: gruntującej Tikkurila Otex i akrylowej Tikkurila Luja. W rezultacie, bez specjalistycznej wiedzy i robienia dużego remontu można całkowicie odmienić wygląd swojej kuchni i nadać jej nowy, modny charakter.

Metamorfoza metalowego łóżka

Metalowa rama łóżka może zyskać nowy wygląd dzięki pomalowaniu wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10Metalowa rama łóżka może zyskać nowy wygląd dzięki pomalowaniu wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10. Zapewni ona ramie łóżka piękny kolor i odmieni aranżację sypialni, a jednocześnie jest bezpieczna dla alergików i ma neutralny zapach podczas malowania.

Wszystkie filmy instruktażowe marki Tikkurila można obejrzeć na stronie: https://www.youtube.com/c/tikkurilapotegakolorow

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.