Aktualności

Firma Effector na VII Kongresie Stolarki Polskiej

23.06.2016

Firma Effector w dniu 19 maja br. wzięła udział w VII Kongresie Stolarki Polskiej, który w tym roku połączony był z obchodami 20-lecia Związku Polskie Okna i Drzwi. To jedyna organizacja zrzeszająca polskich producentów, dostawców oraz dystrybutorów z branży stolarki budowlanej. Firmę Effector w Kongresie Stolarki Polskiej reprezentował Paweł Arabas – Manager Sprzedaży Stolarki Aluminiowej.

Dyskusje o przyszłości

Kongres Stolarki Budowlanej to największe wydarzenie w branży, które każdego roku cieszy się zainteresowaniem nie tylko przedstawicieli przedsiębiorstw z polskiego sektora stolarki budowlanej, ale także reprezentantów świata nauki, biznesu, polityki i mediów. Podczas tegorocznej edycji zebrani goście dyskutowali na najważniejsze tematy branży stolarki budowlanej. Poruszono kwestie perspektyw rozwoju branży stolarki budowlanej w Polsce oraz w Europie, szczególnie w kontekście roku 2021.

Firma Effector w dniu 19 maja br. wzięła udział w VII Kongresie Stolarki Polskiej

Dyskutowano o tym, czy rodzimy sektor jest gotowy na nadchodzące zmiany w obszarze energooszczędności budownictwa i wyrobów stolarki.

– "Bardzo ważną informacją jest fakt, że polscy producenci nie muszą obawiać się zaostrzenia przepisów, dotyczących parametrów cieplnych, ponieważ od dawna spełniają te normy". – mówi Paweł Arabas, Manager Sprzedaży Stolarki Aluminiowej w firmie Effector.

Rozmowy dotyczyły także skutecznych działań marketingowych, kreowania marki oraz wykorzystania internetu w komunikacji z klientem, a tym samym zwiększenia sprzedaży.

Dyskutowano o tym, czy rodzimy sektor jest gotowy na nadchodzące zmiany w obszarze energooszczędności budownictwa i wyrobów stolarki

- "Kongres Stolarki Polskiej to doskonała okazja do spotkań oraz dyskusji o kondycji branży oraz jej przyszłości. Uzyskane informacje pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, jeszcze lepiej zarządzać rozwojem marki i wprowadzać nowe produkty. Podczas Kongresu potwierdzono, że Polska jest obecnie największym eksporterem stolarki w Europie. To ogromna przewaga, którą należy dobrze wykorzystać". – uważa Paweł Arabas.

źródło i zdjęcia: EFFECTOR S.A.

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.