Aktualności

Wyścig kolarski Kurierów Karpackich z firmą Bruk-Bet

05.05.2016

Już po raz 33 w dniach 29 kwietnia - 3 maja, odbył się Karpacki Wyścig Kurierów, gdzie w zmaganiach o zwycięstwo wzięło udział ponad 200 kolarzy polskich i zagranicznych. W tym roku trasa przebiegała od malowniczych terenów Węgier, przez górzystą Słowację, a zakończyła się w zabytkowym Tarnowie. Peleton miał do pokonania w sumie 565 kilometrów.

Ostatni finałowy odcinek zaplanowany na dzień 3 maja wystartował z Niecieczy, gdzie firma Bruk-Bet jako jeden ze sponsorów, była gospodarzem i honorowym organizatorem startu wyścigu.

Wyścig Kurierów Karpackich to impreza sportowa ku czci bohaterskich kurierów Polskiego Państwa Podziemnego, na czele których stał Jan Karski - kurier i emisariusz władz Polskiego Państwa Podziemnego w stopniu porucznika, świadek Holokaustu, uhonorowany najwyższymi odznaczeniami państwowymi – polskim Orderem Orła Białego i amerykańskim Medalem Wolności.

Już po raz 33 w dniach 29 kwietnia - 3 maja, odbył się Karpacki Wyścig Kurierów

Najszybszym z kolarzy, w klasyfikacji generalnej wyścigu, okazał się Nowozelandczyk Hamish Schreus, drugie miejsce zajął Polak Michał Paluta, ostatnie 3 miejsce na podium przypadło dla Niemca Maxa Kantera.

Gratulujemy zwycięzcom!

źródło i zdjęcia: BRUK-BET Sp. z o.o.

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET