Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stan surowy zamknięty

Sportowe emocje z Mistrzowską Drużyną Sopro

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2016-06-21

Czy nasz WZMOCNIONY blok defensywny okaże się w SUPERSZCZELNY? Czy SZYBKI napastnik odegra kluczową rolę w meczu z reprezentacją Ukrainy? Czy kluczem do zwycięstwa okaże się EXTRAELASTYCZNOŚĆ linii pomocy czy EFEKTOWNOŚĆ gry skrzydłami? Drużyna Sopro z dumą wspiera naszych piłkarzy podczas EURO 2016.

EURO 2016 to wielkie święto fanów piłki nożnej. W tych dniach entuzjazm i pozytywne emocje udzielają się nie tylko najwierniejszym kibicom. Niezależnie od formy i umiejętności zawodników, dla Reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas każdego meczu ważny będzie aktywny doping. Tych, którzy w sporcie i w budownictwie stawiają na najlepszych, zapraszamy do dołączenia do Mistrzowskiej Drużyny Sopro.

Firma Sopro doskonale rozumie, jak ważne jest wsparcie wiernych kibiców. Zwycięski mecz Polskiej Reprezentacji z Irlandią Północną i ważny, "zwycięski" remis z niemiecką reprezentacją rozbudził nasze nadzieje. Wreszcie udało się przerwać pechową triadę polskich piłkarzy na najważniejszych turniejach: mecz o awans, mecz o wszystko i mecz o honor. Kolejne spotkanie z Ukrainą zdecyduje o tym, czy i z kim zagramy w fazie pucharowej podczas EURO 2016. Choć Polska Reprezentacja jest już niemal pewna awansu, walczącej o honor i odzyskanie zaufania kibiców Ukrainy nie można lekceważyć. W tym meczu ważna będzie sportowa forma, dyspozycja poszczególnych zawodników, koncentracja, odrobina szczęścia i... aktywny doping.

Po emocjach w Opolu, firma Sopro zaprosiła swoich sympatyków: wykonawców i sprzedawców do wspólnego kibicowania w Białymstoku.

- "Symboliczną "wejściówką" będzie dowolny wyraz optymizmu, nadziei i wiary w sukces polskiego zespołu. A w środku - niesamowita atmosfera, sportowe emocje i (miejmy nadzieję) wiwaty po końcowym gwizdku. Wspólne kibicowanie, poczucie dumy i sportowe przeżycia z Mistrzowską Drużyną Sporo czekają jeszcze w Warszawie i Poznaniu". – podkreśla Aneta Rostek, Marketing Manager Sopro.

Choć piłka nożna jest grą zespołową, o jakości gry Polskiej Reprezentacji decydują indywidualne cechy poszczególnych zawodników. Mistrzowska Drużyna Sopro jest jak nasi kadrowicze: wybrani, sprawdzeni, zgrani i świetnie ze sobą współpracujący. Jedenaście markowych produktów doskonałej jakości, pieczołowicie wyselekcjonowanych spośród ponad 300 artykułów, sprawdzi się w każdej rywalizacji. Wzmocniony, Biały, Elastyczny, Szybki, Extrawydajny, Superszczelny, Uszczelniający, Gruntownie Penetrujący, Extraelastyczny, Efektowny i Plastyczny wspólnie tworzą doskonały zespół znany z jakości.

Wszystkich zapraszamy do wspólnego kibicowania! Oby na francuskich boiskach zwyciężyli elastyczny, szybki i extraszczelny wraz z całym zespołem!

Zaglądajcie na profil Sopro https://www.facebook.com/SoproPolska/ i razem zagrzewajmy Polaków do walki!

źródło i zdjęcia: Sopro Polska

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny