Aktualności

Latarnie ogrodowe i mała architektura Art Metal

21.06.2016

Jesteśmy producentem stylowego i współczesnego oświetlenia zewnętrznego i elementów małej architektury. "Rozświetlamy mroki" to motto, które realizujemy już ponad 20 lat, przyczyniając się do upiększania i poprawiania bezpieczeństwa naszych ulic, parków i ogrodów.

Naszym Klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, piękne i oryginalne, a także trwałe i bezpieczne. Dzięki elastyczności i otwartości na życzenia i zapytania Klientów oraz indywidualnemu podejściu do każdego z nich, spełniamy wszelkie stawiane nam wymagania. Realizujemy wiele nowych pomysłów i wzorów. Rozszerzamy naszą ofertę, kierując się tendencjami rynku, sugestiami partnerów handlowych i własnymi pomysłami. Pragniemy, aby wszyscy Klienci byli zadowoleni z naszych produktów, z szerokiej gamy wzorów oraz obsługi i doradztwa technicznego.

Naszym Klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, piękne i oryginalne, a także trwałe i bezpieczne

Dlatego też usprawniamy, modernizujemy i rozbudowujemy bazę produkcyjną, doskonalimy standardy naszej pracy, jakość wyrobów i usług. Zaangażowanie wszystkich pracowników i pasja, z jaką wykonujemy naszą codzienną pracę, pozwala nam podnosić jakość naszych produktów i usług oraz poziom zadowolenia Klienta. Dzięki ustalonym rozwoju firmy, współpracy z wieloma stałymi Klientami i dostawcami oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej możemy uważać się za firmę stabilną, otwartą i elastyczną,spełniającą indywidualne potrzeby Klientów.

ZOBACZ KATALOG MAŁEJ ARCHITEKTURY I LATARNI OGRODOWYCH

źródło i zdjęcia: Art Metal

Firma powiązana:

Art Metal

Telefon 58 681 80 78
www.art-metal.pl
biuro@art-metal.pl

Art Metal