Aktualności

Worldflame z wizytą u producenta Alfa Refrattari we Włoszech

02.05.2016

Zespół Worldflame odbył wizytę szkoleniową u producenta Alfa Refrattari – wytwórcy pieców do pizzy i urządzeń do gotowania opalanych drewnem, ponieważ rozszerza swoją ofertę o tego rodzaju produkty. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Odwiedziliśmy przedmieścia Rzymu. Odbyliśmy cykl szkoleń i dokładniej poznaliśmy nasz nowy asortyment. Tam produkowane są piece naszego nowego partnera Alfa Refrattari. Technologia, którą rozwija wywodzi się od tradycyjnych włoskich pieców na pizzę. Nasz Partner jednak znacznie rozwinął tę myśl i przygotował kilka linii produktów o znacznie szerszym zastosowaniu kulinarnym niż sama pizza.

Technologia, którą rozwija wywodzi się od tradycyjnych włoskich pieców na pizzę

Z przyjemnością informujemy, że do naszego bogatego już asortymentu, dołączyliśmy produkty znanego włoskiego producenta Alfa Refrattari. Od dziś oferujemy Państwu piece opalane drewnem, przeznaczone do przygotowywania posiłków. Można w nich upiec zarówno tradycyjną włoską pizzę, jak i inne potrawy złożone z mięs, warzyw czy makaronów. Szczegółowe opisy możliwości naszych pieców, a także receptury na wspaniałe włoskie potrawy już wkrótce znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Z przyjemnością informujemy, że do naszego bogatego już asortymentu, dołączyliśmy produkty znanego włoskiego producenta Alfa Refrattari

Niebawem pojawią się również prezentacje poszczególnych urządzeń, które zostały zgodnie z przeznaczeniem zostały podzielone na linię profesjonalną i na linię produktów przeznaczonych do użytku domowego.

źródło i zdjęcia: WorldFlame