Aktualności

System Kisan Comfort

17.06.2016

System Kisan Comfort pomaga uzyskać w pomieszczeniu warunki optymalne dla zdrowia: Rozkład temperatury. System Kisan Comfort w przeciwieństwie do tradycyjnego ogrzewania centralnego pozwala na uzyskanie rozmieszczenia temperatury korzystnego (zbliżonego do optymalnego) dla zdrowia i kondycji człowieka.

Dzięki Kisan Comfort odczuwamy przyjemne ciepło w stopy i optymalną temperaturę na wysokości głowy. Takie warunki to lepszy wypoczynek i wyższa efektywność pracy!

Ulga dla alergików. 70% ciepła w ogrzewaniu systemem Kisan Comfort jest przekazywana na drodze promieniowania, a tylko 30% przez konwekcję. To dlatego w pomieszczeniach ogrzewanych rewolucyjnym systemem kurz i roztocza nie unoszą się w powietrzu w tak dużym stopniu, jak to się dzieje przy tradycyjnym ogrzewaniu.

Kisan Comfort jest zalecany:

  • w zapobieganiu chorobom alergicznym, np. egzemie, zapaleniu zatok czy astmie,
  • osobom z alergią i cierpiącym na choroby górnych dróg oddechowych,
  • osobom z chorobami serca i układu krążenia.

Brak grzejników. To nie tylko korzyść estetyczna i więcej możliwości ciekawych aranżacji wnętrz. To także mniej roztoczy, kurzu czy insektów oraz zabrudzeń w trudno dostępnych zakamarkach. I mniej sprzątania!

Akustyka. Warstwa izolacyjna w systemie Kisan Comfort doskonale tłumi szumy instalacyjne. Dzięki temu pomaga zapewnić ciszę i spokój, niezbędne dla naszego komfortu psychicznego. W czasach, kiedy hałas staje się jednym z najbardziej niebezpiecznych zagrożeń dla zdrowia, to komfort bezcenny.

Lepsze nawilżenie powietrza. Tradycyjne ogrzewanie wysusza powietrze, co negatywnie wpływa na nasz układ oddechowy oraz obniża odporność na infekcje i przeziębienia. Właściwie nawilżone powietrze jest ważne także dla domowych pupili: psów, kotów oraz dla drewnianych mebli, antyków, instrumentów czy parkietów.

źródło i zdjęcia: Kisan

Firma powiązana:

Kisan

Telefon 16 649 20 61
www.kisan.pl
kisan@kisan.pl, marketing@kisan.pl

Kisan