Aktualności

Konkurs WAGOdirect.pl

17.06.2016

Dla wszystkich naszych fanów (obecnych i przyszłych) przygotowaliśmy konkurs z nagrodami!

Zapisz się do blogowego newslettera i zawsze bądź na bieżąco! Nasi specjaliści podzielą się doświadczeniem, podpowiedzą najlepsze rozwiązanie i postarają się odpowiedzieć na wszystkie merytoryczne pytania, nawet te najtrudniejsze!

Każdy, kto zapisze się do newslettera otrzyma zestaw flagowych złączek instalacyjnych WAGO 221. Ale to nie wszystko! Jeśli interesuje Cię automatyka, elektrotechnika czy rozwiązania dla branż typu energetyka, budownictwo, kolej, zyskujesz szansę na super nagrody! Napisz do nas i zadaj merytoryczne pytanie naszym ekspertom. Wszystkim autorom pytań wyślemy oryginalną koszulkę WAGO, a 5 osób, które przyślą najciekawsze (zdaniem naszych ekspertów) pytania, otrzymają kamerę samochodową MIO MiVue™ 568 Touch.

Więcej informacji o naszych produktach i rozwiązaniach znajdziesz na blogu WAGOdirect.pl, stronie internetowej: www.wago.pl, a także w naszych kanałach społecznościowych Facebook, Google+, Linkedin, YouTube czy Twitter.

Jeśli masz apetyt na wiedzę – możesz się również zapisać na bezpłatne szkolenia prowadzone przez naszych specjalistów. Tematyka i kalendarz szkoleń znajdziesz tutaj.

Pełen regulamin konkursu znajdziesz tutaj: REGULAMIN KONKURSU

źródło i zdjęcia: Wago Elwag

Firma powiązana:

WAGO ELWAG

Telefon 71 360 29 70
www.wago.pl
wago.elwag@wago.com

WAGO ELWAG