Aktualności

Program Dom Marzeń z produktami Śnieżki

17.06.2016

Już niedługo w telewizji TVN zadebiutuje nowe reality-show dla par – "Dom Marzeń". Jednym z jego sponsorów jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Castingi do programu odbyły się 13 maja, w dziewięciu wybranych marketach OBI w całej Polsce. A na zwycięzców programu czeka wyjątkowa nagroda - w pełni wyposażony dom.

Castingi do programu odbyły się 13 maja w godzinach 9.00-20.00 w następujących marketach OBINa podstawie castingów do programu "Dom Marzeń" zakwalifikowało się 10 par, które zgodnie z regulaminem muszą mieć minimum półroczny staż związku. Nagroda jest niezwykle atrakcyjna. Każda z par będzie miała szansę zawalczyć o nieruchomość pod Warszawą wraz z działką i pełnym wyposażeniem, ale tylko jedna z nich zamieszka w nim na stałe. Decyzja będzie należała do widzów. Program poprowadzi Ula Chincz. Uczestników wspierać będzie między innymi architekt Hernan Gomez.

Uczestnicy reality-show w trakcie jego trwania będą wspólnie współtworzyć (budować, aranżować i wyposażać) luksusową rezydencję przy wsparciu zespołu ekspertów z różnych dziedzin. Wykorzystają do tego wysokiej jakości materiały budowlane. Przy tym ciekawym projekcie będzie można zobaczyć produkty z portfolio Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, dzięki którym zarówno wnętrza jak i fasada wymarzonego domu zyskają wyjątkowy charakter i styl.

Castingi do programu odbyły się 13 maja w godzinach 9.00-20.00 w następujących marketach OBI: w Gdańsku na ul. Przywidzkiej 6, w Poznaniu na ul. Szwedzkiej 2, we Wrocławiu na ul. Czekoladowej 5, w Krakowie na ul. Stawowej 68, w Lublinie na ul. Zwycięskiej 6, w Katowicach na ul. Rolnej 4, w Łodzi na ul. Szparagowej 3/5, w Toruniu na ul. Szosa Lubicka 130 oraz w Warszawie na ul. Puławskiej 427.

Serdecznie zapraszamy do oglądania programu i kibicowania uczestnikom!

źródło i zdjęcia: Śnieżka