Aktualności

Podwodny świat z Villeroy & Boch

16.06.2016

Zanurkuj w podwodny świat i odkryj faunę Wielkiej Rafy Koralowej. Poznaj idolka mauretańskiego, błazenka, rogatnicę i pokolca białobrodego zdobiących falującą porcelanę NewWave Caffè Animals of the World marki Villeroy & Boch. Teraz Wielka Rafa Koralowa jest na wyciągnięcie ręki!

Dla porcelany, której kształt przypomina morskie fale, chyba nie ma lepszych towarzyszy niż zwierzęta z podwodnego świata. Villeroy & Boch wybrał jeden z siedmiu cudów przyrody na świecie – Wielką Rafę Koralową i zamieszkującą ją faunę! Zanurzył się w jej głębiny, by następnie niezwykłe gatunki ryb umieścić na tegorocznej edycji filiżanek NewWave Caffè Animals of the World.

Podwodny świat na porcelanie

Zamieszkujące Wielką Rafę Koralową kolorowe gatunki ryb nadają charakterystyczny rys fascynującemu podwodnemu światu. Filiżanki NewWave Caffè Animals of the World zdobią pomarańczowo-biały błazenek, który schronienie znajduje wśród ukwiałów, a sławę zyskał za sprawą oscarowej animacji "Gdzie jest Nemo?"; niebieski z żółto-czarnymi akcentami pokolec białobrody, który potrafi się skutecznie bronić dzięki ostrym wyrostkom u nasady płetwy ogonowej; zielono-żółta rogatnica, przed którą respekt odczuwają zwłaszcza nurkowie, bo może osiągnąć długość aż do jednego metra; a także elegancki idolek mauretański z długą płetwą grzbietową i ubarwieniem w odcieniu słonecznej żółci. Na uzupełniających kolekcję falistych talerzykach pojawiają się prądy morskie.

Zamieszkujące Wielką Rafę Koralową kolorowe gatunki ryb nadają charakterystyczny rys fascynującemu podwodnemu światu

O NewWave Caffè

Kolekcja NewWave Caffè, której faliste kształty zrewolucjonizowały technikę produkcji porcelany, dostępna jest w czystej bieli lub zdobiona litograficznymi motywami największych światowych miast, egzotycznych ptaków, a teraz także ryb. Każda linia to cztery rodzaje filiżanek: espresso, café-au-lait i dwa kubki o pojemności 0,25 i 0,35l.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch