Aktualności

Komfortowe ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe dzięki firmie Uponor

23.05.2016

Rozwiązania płaszczyznowe Uponor zapewniają użytkownikom maksymalny komfort, zarówno w domu, jak i pracy, a także optymalizację kosztów ogrzewania czy chłodzenia. Nasze rozwiązania charakteryzuje wysoka efektywność energetyczna i są one doskonale przystosowane do współpracy z odnawialnymi źródłami energii. Pomagają obniżyć zużycie energii oraz emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Nasze rozwiązania zapewniają niewidzialny, ale odczuwalny komfort.

Efektywny energetycznie system ogrzewania i chłodzenia podłogowego

Uponor oferuje systemy wodnego ogrzewania podłogowego, ściennego, sufitowego, jak również systemy chłodzenia płaszczyznowego. Systemy ogrzewania płaszczyznowego, które pracują w niskich zakresach temperatur, to najwydajniejszy sposób dystrybucji ciepła w budynku. Niskie temperatury pracy umożliwiają uzyskanie optymalnej efektywności źródeł ciepła, szczególnie tych odnawialnych, takich jak powietrzna lub gruntowa pompa ciepła. Dzięki temu zużycie energii i emisja dwutlenku węgla obniżają się do minimum. Jednocześnie ogrzewanie płaszczyznowe zapewnia idealny komfort termiczny. System płaszczyznowy może być również wykorzystywany do chłodzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Cała instalacja jest niewidoczna, co daje ogromną swobodę architektom i projektantom wnętrz.

Uponor oferuje systemy wodnego ogrzewania podłogowego, ściennego, sufitowego, jak również systemy chłodzenia płaszczyznowego

Nie ma powodu, aby wybrać jakiekolwiek inne rozwiązanie ogrzewania lub chłodzenia wnętrz. Nieco wyższe, w porównaniu do konwencjonalnych systemów, początkowe koszty inwestycyjne ogrzewania, zwrócą się wielokrotnie w okresie eksploatacyjnym budynku, dzięki niższemu zużyciu energii.

Rozwiązania płaszczyznowe Uponor zapewniają użytkownikom maksymalny komfort, zarówno w domu, jak i pracyKomfortowe i wydajne systemy ogrzewania płaszczyznowego

  • W pełni zgodne z przyszłymi wymogami zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej
  • Wygodne i niezawodne rozwiązania
  • Dostosowane do wszelkich wymagań architektonicznych
  • Wszystkie elementy systemu oparte są na zaawansowanych technologiach
  • Doskonała, długotrwała wydajność
  • Efektywne zużycie energii
  • Najlepszy komfort termiczny, jaki można uzyskać

źródło i zdjęcia: Uponor

Firma powiązana:

Uponor

Telefon 22 266 82 00, 801 000 425
www.uponor.pl/instalacje
recepcja@uponor.com

Uponor