Aktualności

Uponor zapewnia idealne podłączenie wody użytkowej dla każdego domu

16.06.2016

Woda to źródło życia, dlatego dostarczenie świeżej wody pitnej do Państwa domu to dla nas kwestia fundamentalna. Jako lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań instalacji wodnych, Uponor posiada długoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów dystrybucji czystej wody. Systemy wodociągowe Uponor są bezpieczne, niezawodne i łatwe w instalacji.

Elastyczne i wytrzymałe rury

Rurociąg to opakowanie dla najcenniejszego towaru, jakim jest woda pitna. Do produkcji rur PEXa i rur wielowarstwowych MLC firma Uponor stosuje najbardziej zaawansowane materiały. Wszystkie rury Uponor są odporne na korozję i są bezawaryjne, nawet po wielu latach eksploatacji z wysoką temperaturą i dużym ciśnieniem, jakie występuje w instalacji.

W 2015 roku została wprowadzona do oferty Uponor innowacyjna rura z bezszwową warstwą aluminium Uponor Uni Pipe PLUS.

Uponor posiada długoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów dystrybucji czystej wody

Niezawodne kształtki dla bezpiecznej i trwałej instalacji

Kluczem do stworzenia perfekcyjnej instalacji wodnej jest technologia łączenia rur. Innowacyjna gama kształtek gwarantuje trwałe połączenia, które sprawdziły się w tysiącach zastosowań, chroniąc użytkowników przed przykrymi niespodziankami. Nasze systemy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa i komfortu, a także ułatwiają montaż. Mogą Państwo czerpać korzyści ze skutecznej i wygodnej instalacji oraz czystego i niezawodnego podłączenia wody w systemach Uponor, które spełnia wszelkie wymogi higieniczne.

Kluczem do stworzenia perfekcyjnej instalacji wodnej jest technologia łączenia rurŁatwe i niezawodne instalacje wodociągowe

  • Odporne na korozję
  • Bezpieczne i trwałe systemy połączeń
  • Opracowane z myślą o łatwej instalacji i elastyczne
  • Szeroki wybór rur i kształtek umożliwiający wiele zastosowań
  • Doskonale zatrzymuje ciepło
  • Woda pitna nie zmienia smaku i zapachu.

źródło i zdjęcia: Uponor

Firma powiązana:

Uponor

Telefon 22 266 82 00, 801 000 425
www.uponor.pl/instalacje
recepcja@uponor.com

Uponor