Aktualności

Złoty Sęk: Deska podłogowa warstwowa jesionowa

15.06.2016

Jest to deska warstwowo klejona gotowa do ułożenia. Olejowana lub lakierowana, szczotkowana lub nie, składa się z 4,5mm warstwy wierzchniej wykonanej z jesionu. Konstrukcja deski umożliwia montaż na ogrzewanie podłogowe.

Solidna, trwała, niezwykle efektowna w wyglądzie – taka właśnie jest każda oferowana przez nas deska podłogowa. Dzięki niej podłoga drewniana będzie się prezentować bez zarzutu, tworząc podstawę pięknego i efektownego pomieszczenia. Naturalne sęki, różne układy słoja, bogate możliwości w zakresie koloru i sposobu wykończenia zapewniają wybór deski podłogowej idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Zapewni ona doskonałe, ponadczasowe piękno podłodze drewnianej i odmieni wygląd mieszkania czy domu.

Rodzaje klasyfikacji drewna

Solidna, trwała, niezwykle efektowna w wyglądzie – taka właśnie jest każda oferowana przez nas deska podłogowa

KLASA A
naturalny kolor drewna, dowolny układ słoja, sęk zdrowy do 10 mm, dziurka po seku do 5mm.

KLASA B
dowolny układ słoja, przebarwienia naturalne dopuszczalne, sęk zdrowy do 30mm, dziura po sęku do 10mm, pęknięcia sęka do 35mm długości, rozszczepienie do 5mm.

KLASA R
dowolny układ słoja, wygląd rustykalny, naturalny kolor twardzieli i bieli, dopuszczalne delikatne przebarwienia naturalne i suszarniane, sęk zdrowy do 50 mm, dziura po sęku do 20mm, pęknięcia sęka do 60mm długości, rozszczepienie do 8mm, zakorki do 100mm.

ZOBACZ KOLEKCJĘ DESEK

źródło i zdjęcia: Zakład Stolarski "Złoty Sęk"

Firma powiązana:

Zakład Stolarski "Złoty Sęk"

Telefon 602 484 223, 85 710 32 79, 604 697 159
www.zlotysek.com.pl
poczta@zlotysek.com.pl

Zakład Stolarski "Złoty Sęk"