Aktualności

Inwestorzy w całej Polsce poznają technologię wiązarów Inter-Lers

14.06.2016

Warszawa, Wrocław i Łódź, te miasta były pierwszymi punktami na mapie Akademii Budowy 2016. Teraz czeka nas wakacyjna przerwa w wyjazdach, natomiast już od września ruszamy w Polskę z kolejnymi wykładami.

Działający zaledwie dwa lata projekt Akademii Budowy rozwija się doskonale i przyciąga coraz większe grono zainteresowanych. Są to głównie osoby prywatne, które planują lub już prowadzą budowę własnego domu.

Warszawa, Wrocław i Łódź, te miasta były pierwszymi punktami na mapie Akademii Budowy 2016

Spotkania coraz chętniej odwiedzane są także przez przedstawicieli branży budowlanej, którzy w ten sposób chcą uzupełnić swoją wiedzę na temat aktualnych technologii i trendów. Szerokie grono specjalistów i doskonała organizacja spotkań spowodowały, że jedni i drudzy opuszczają sale z ogromną dawką praktycznej wiedzy.

Spotkania coraz chętniej odwiedzane są także przez przedstawicieli branży budowlanej

Firma Inter-lers od samego początku wchodzi w skład grupy eksperckiej, której przedstawiciele prowadzą prelekcje oraz udzielają indywidualnych konsultacji wszystkim zainteresowanym. Naszym zadaniem jest prezentacja zalet płynących z zastosowania prefabrykowanej więźby dachowej oraz jej porównanie z konkurencyjnymi technologiami. Jak to w takich sytuacjach bywa, świadomość zebranych na temat oferowanych przez nas rozwiązań jest różna. Z tym większą satysfakcją dzielimy się naszą wiedzą i zachęcamy do podejmowania przemyślanych decyzji w tak kluczowych kwestiach jak konstrukcja budynku.

Działający zaledwie dwa lata projekt Akademii Budowy rozwija się doskonale i przyciąga coraz większe grono zainteresowanych

 

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom dotychczasowych edycji za zainteresowanie naszą ofertą, liczne pytania i indywidualne rozmowy. Jednocześnie zapraszamy po wakacjach na jesienną rundę spotkań. Ruszamy już we wrześniu, kiedy odwiedzimy Kraków, a w kolejnych miesiącach także Gdańsk oraz Bydgoszcz.

Naszym zadaniem jest prezentacja zalet płynących z zastosowania prefabrykowanej więźby dachowej

źródło i zdjęcia: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers