Aktualności

Jak Twoją pasję oceni Marek Kamiński? Ruszył konkurs Kocham TO! marki Siemens

10.06.2016

Nieważne, czy kochasz gotować, malować czy jeździć na desce. Ważne, że Kochasz TO! Podziel się swoja pasją i wygraj wyjątkowe nagrody w konkursie marki Siemens, którego ambasadorem został Marek Kamiński, znany i podziwiany na całym świecie podróżnik.

Kocham TO!

Konkurs "Kocham TO!" zachęca do przedstawiania swoich pasji - tego, co kochamy i co wypełnia nasze życie. Jego celem jest podkreślenie wartości marki Siemens, którą klienci cenią za nowoczesny design, szybkość i innowacyjną technologię.

Ambasadorem konkursu został Marek Kamiński, pierwszy i jedyny jak dotąd człowiek na świecie, który zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu roku. Wyjątkowa pasja podróżnicza Kamińskiego ma stanowić inspirację dla wszystkich tych, którzy w swoim życiu poświęcają czas na wyjątkowe hobby i zarażają nim innych. Zgłoszeń do konkursu dokonywać można przez stronę www.kocham-to.pl.

Najciekawsze zainteresowania i sposób ich prezentacji nagradzane będą co miesiąc wyjątkowymi nagrodami, w tym najnowszym ekspresem ciśnieniowym do kawy EQ.9, pobytem w luksusowym hotelu, przelotem na wybranej trasie europejskiej oraz warsztatami z Markiem Kamińskim. Konkurs potrwa do 31 sierpnia.

"Biegun nosisz w sobie"

O tym, że nie istnieją bariery w spełnianiu marzeń Marek Kamiński przekonuje za każdym razem, gdy wyrusza w kolejną wyprawę i zadziwia świat wytrwałością. Dziś sam zachęca do udziału w konkursie, który wyzwala radość. Robisz coś niezwykłego? Kochasz TO? Obejrzyj klip z udziałem Kamińskiego i weź udział w konkursie.

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.