Aktualności

Wielki SUKCES Kampanii Galmet!

10.06.2016

Liczby "Ciepła z klasą" mówią same za siebie. Zainteresowanie ogólnopolską Kampanią "Ciepło z klasą" Galmet przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. To pierwszy taki, dedykowany placówkom edukacyjnym, projekt polskiego producenta, który uzyskał tak duży rozgłos w sieci.

Profesjonalnie przeprowadzona akcja promocyjna zdobyła dla Kampanii aż 105 szkół i 29.722 uczestników z całej Polski. Na stronie www.cieplozklasa.pl szkoły zgłaszano aż 1.019 razy. Na szkołę, która jak na razie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, oddano 9.390 z 24 500 zebranych w całej Kampanii głosów.

Reklama akcji pojawiła się na jednym z największych polskich portali internetowych, www.onet.pl, gdzie odnotowała aż 4 miliony wyświetleń. Ponadto zamieszczona została na witrynach: www.wirtualnemedia.pl, www.budujemydom.pl, www.ogrzewanie.info.pl, www.wom.edu.pl, www.onninen.pl.

Wiadomość o Kampanii pojawiła się również na portalach konkursowych, m.in. www.e-konkursy.info, www.aktualnekonkursy.pl, www.konkursy-internetowe.eu oraz na stronach www zgłoszonych szkół. Dużą aktywność odnotowano dla postów kampanijnych oraz dodatkowych akcji konkursowych organizowanych na profilu Galmet na Facebooku.

źródło i zdjęcia: Galmet

Firma powiązana:

Galmet

Telefon 77 403 45 00, 77 403 45 55
www.galmet.com.pl, www.facebook.com/GalmetPL/
galmet@galmet.com.pl, solary@galmet.com.pl

Galmet