Aktualności

Ecomax oferuje praktyczne i wygodne systemy zrzutu bielizny

10.06.2016

Wyjątkowo praktyczne i wygodne w obsłudze systemy zrzuty bielizny to propozycja dla klientów indywidualnych. Pozwalają na wprowadzenie do własnego domu udogodnienia, które wyeliminuje żmudną i uciążliwą czynność znoszenia koszy z brudną bielizną do strefy pralni. Dodatkowym atutem jest zachowanie czystości w łazienkach i sypialniach, gdyż wszystkie ubrania trafiają bezpośrednio do pojemników znajdujących się w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu.

Proponowane przez nas systemy zrzutu bielizny oparte są na konstrukcji z rur wykonanych ze stali szlachetnej. Rozwiązanie posiada szczelne drzwi, które eliminują problem rozprzestrzeniania się zapachów oraz nie powodują utraty ciepła w pomieszczeniach. Zaopatrzone są w zamek, co zapobiega ewentualnym wypadkom z udziałem dzieci. Systemy odznaczają się także bardzo dobrą izolacją dźwiękową.

1. "Idealne rozwiązanie" Optymalne umieszczenie rury wylotowej ? bezpośrednio nad pralką!

2. Otwór wrzutni najlepiej zaprojektować w łazience lub sypialni rodziców. Bardzo praktyczne jest również umieszczenie wrzutni w centralnym miejscu korytarza, łatwo dostępnym dla wszystkich mieszkańców danego piętra.

3. Przykład estetycznego rozwiązania łazienkowego: Drzwi wrzutni wykonane z wygładzonej stali szlachetnej, pasujące do akcesoriów łazienkowych.

4. Przykład sprytnego rozwiązania: Wylot bielizny znajduje się w pomieszczeniu położonym obok. Brudna bielizna ląduje w zabudowanym szybie na półpiętrze. Otwór w ścianie zamknięty jest przepuszczającymi powietrze drzwiami z lamelek.

źródło i zdjęcia: ECOMAX