Aktualności

SKOFF: Złoty Medal APS dla Krzysztofa Skiby

18.05.2016

Miło nam poinformować, że Krzysztof Skiba, Prezes Zarządu oraz właściciel firmy SKOFF, został nagrodzony Złotym Medalem Akademii Polskiego Sukcesu oraz tytułem członka Akademii Polskiego Sukcesu za wieloletnie osiągnięcia w innowacyjnej technice oświetleniowej. Tym samym dołączył on do grona wybitnych Polaków nagrodzonych tym wyróżnieniem, włączając w to m.in. Prof. Zbigniewa Religę, Kazimierza Górskiego, Zygmunta Solorza-Żaka, Krystynę Jandę i in.

Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu od szesnastu lat. Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową, światową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców; którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury.

O Złoty Medal, oraz tytuł Członka Akademii mogą ubiegać się zdobywcy Srebrnego Medalu APS; laureaci nagród Polskiego Klubu Biznesu; laureaci nagród w konkursie "Teraz Polska" i Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP; laureaci Medalu Króla Kazimierza Wielkiego; firma lub businessman trzykrotnie wyróżniani w innych, ogólnokrajowych konkursach gospodarczych; wybitni twórcy, nowatorzy i wynalazcy, naukowcy oraz inne osobistości cieszące się publicznym uznaniem w kraju i za granicą.

źródło i zdjęcie: SKOFF sp. z o.o.

Firma powiązana:

SKOFF sp. z o.o.

Telefon 32 215 28 93
www.skoff.pl
info@skoff.pl

SKOFF sp. z o.o.