Aktualności

Złoty Laur Konsumenta dla Barlinka!

21.12.2011

Barlinek, polski producent podłóg drewnianych, otrzymał kolejne wyróżnienie. W Ogólnopolskim Plebiscycie Popularności Produktów i Marek marka zdobyła najwięcej głosów w swojej kategorii i otrzymała złote godło „Laur Konsumenta 2011”.

„Laur Konsumenta” to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek. Sonda prowadzona na terenie całego kraju wskazuje najpopularniejsze wśród konsumentów produkty i usługi we wskazanych kategoriach. W tegorocznej edycji plebiscytu najczęściej wskazywaną przez respondentów marką i tym samym zwycięzcą w kategorii „Panele podłogowe” jest Barlinek – producent warstwowych podłóg drewnianych.

„Nagrody i wyróżnienia przyznawane przez klientów cieszą nas szczególnie. – mówi Przemysław Hopfer, Sales Support & Marketing Director Barlinek S.A. – Ta nagroda jest kolejnym potwierdzeniem naszej pozycji rynkowej, a tym samym dowodem, że na podłogach znamy się jak nikt inny. To także znak, że produkty, które oferujemy oraz innowacje, które stale wprowadzamy znajdują uznanie w oczach naszych odbiorców. To duża satysfakcja.”

W ofercie marki Barlinek dostępna jest szeroka gama podłóg drewnianych: trzywarstwowych (deska barlinecka) oraz litych. Grupa produkuje także certyfikowane podłogi do obiektów sportowych (Barkiet Sport), a w tym roku jako pierwszy producent na świecie wprowadziła do oferty specjalistyczne podłogi drewniane dla dzieci - Deska YOUNG. Ofertę uzupełnia pełna gama listew podłogowych i akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg, a także znane z wysokiej jakości biopaliwa: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

Źródło: Barlinek

Więcej