Aktualności

Armatura Kraków wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus

10.05.2016

Odbywające się w dniach 25-28 kwietnia 2016 roku w kompleksie MTP, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży. Pełni rolę nowoczesnej platformy komunikacji marketingowej dla jej przedstawicieli oraz dziennikarzy i klientów.

Na gości czeka szereg atrakcji, w tym: Mistrzostwa Polski Instalatorów, cykl spotkań Studio Dobrych Rozwiązań czy warsztaty i prelekcje z udziałem ekspertów. O sukcesie tegorocznej edycji świadczyć może obecność ponad 280 wystawców.

Armatura Kraków została wyróżniona spośród nich nagrodą Acanthus Aureus. Przyznawana jest ona wystawcom odbywających się w MTP wydarzeń w uznaniu przemyślanego projektu stoiska. Kapituła zwraca uwagę przede wszystkim na jego przygotowanie do realizacji strategii marketingowej firmy oraz na to, jak bardzo sprzyja ono nawiązaniu bezpośrednich relacji z klientami i budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Stanowisko Armatury Kraków wyróżniało się futurystyczną, okrągłą bryłą, utrzymaną w białej kolorystyce, kontrastującą z prezentowanymi na jej tle produktami, m.in. nowymi kolekcjami armatury czy zaworami. Uwagę odwiedzających zwracało także tło, w ciekawy sposób wykorzystujące zróżnicowane zabiegi typograficzne.

źródło i zdjęcie: Grupa Armatura