Aktualności

KAN ogłasza casting na Wykonawcę Instalacji w programie "Dom Marzeń" w telewizji TVN!

08.06.2016

Zgłoś swoją firmę do castingu i zyskaj niepowtarzalne referencje! Szukamy najlepszej ekipy, która wygra możliwość pracy na planie zdjęciowym światowego hitu, programu "Dom marzeń" w telewizji TVN, który od 25 czerwca będzie emitowany na antenie TVN.

Wśród naszych wykonawców poszukujemy najsolidniejszej, najbardziej profesjonalnej firmy instalacyjnej, która podejmie się wyzwania stworzenia w ekspresowym tempie, pod presją czasu i w wyjątkowo trudnych warunkach, kompleksowej instalacji wodnej i grzewczej lub kompleksowych instalacji wodnych i grzewczych w domu, o który 10 par będzie toczyło zacięty pojedynek w 11 odcinkach show.

Zgłoś się już teraz!

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Co zyskasz?

Poza zleceniem i uzgodnioną zapłatą, przede wszystkim przygodę życia. Dodatkowo wszyscy członkowie ekipy otrzymają od nas podwójne zaproszenia na Wielki Finał programu na żywo.

Zgłoś swoją firmę do castingu i zyskaj niepowtarzalne referencje

"Dom marzeń" ("Building the dream") to telewizyjny hit – reality show emitowany już w 13 krajach świata. W programie 10 par wybranych z castingu będzie rywalizowało o największą w historii polskiej telewizji nagrodę - gotowy i urządzony dom w Starej Wsi pod Warszawą - marzenie większości Polaków.

10 par uczestników w 11 odcinkach programu będzie rywalizowało pomiędzy sobą budując i wykańczając dom, jednocześnie walcząc o sympatię i zaufanie widzów oraz pozostałych uczestników. O tym, która z par opuści program zdecydują pozostali uczestnicy. Ale klucze do wymarzonego domu jednej z par przyznają widzowie, w wielkim finale na żywo, który na antenie TVN już 31 sierpnia.

Program będzie emitowany od 25 czerwca w soboty o godz. 20.00, powtórki w niedzielę o godz. 14.00. Finał na żywo w środę 31.08 o godz. 20:50

KAN będzie jednym ze sponsorów programu. W "Domu marzeń" wszystkie instalacje wodne i grzewcze będą wykonane w Systemie KAN-therm, a ich montaż będzie można oglądać w programie.

KAN - jako partner produkcji – poszukuje profesjonalnej ekipy instalacyjnej, która podejmie się wyzwania i na planie zdjęciowym, w ciągu zaledwie kilkunastu dni wykona kompletną instalację. Udział firmy w programie oznacza rozpoznawalność i szansę na wyjątkową promocję, ale też przygodę życia i... wielką odpowiedzialność. Dlatego szukamy najlepszych!

KAN będzie jednym ze sponsorów programu

Poszukujemy profesjonalnej ekipy liczącej co najmniej 6 instalatorów. Wynika to z zakresu prac oraz krótkiego terminu, które będą musiały zostać wykonane w czasie 1 - 2 tygodni. Mowa o kompletnej instalacji obejmującej wewnętrzną instalację wody użytkowej, centralnego ogrzewania i ogrzewania powierzchniowego (podłogowego i ściennego) oraz instalacji kotłowni w domu o pow. 323 m2 zlokalizowanego w w Starej Wsi pod Warszawą. Niewykluczone, że prace będą trwały do późnych godzin nocnych w przypadku napiętego harmonogramu produkcji. Ważna jest zatem elastyczność ekipy, gotowość do podjęcia wyzwania życia i zgranie zespołu. Najważniejszym elementem branym przez nas pod uwagę jest jakość pracy Autoryzowanego instalatora KAN - kluczowe są dla nas najwyższe standardy montażu.

W trakcie emisji programu na stronie internetowej KAN będziemy na bieżąco informowali o postępach prac oraz o udziale w tej wyjątkowej produkcji. Wybrana przez nas w drodze castingu firma może liczyć na odpowiednią promocję za pośrednictwem naszej strony internetowej, newslettera oraz profilu KAN na facebooku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia tylko do 17 czerwca 2016!

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony lub wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres:

marketing@kan-therm.com

W odpowiedzi na Wasze zgłoszenie prześlemy dokumentację techniczną, na podstawie której przygotujecie wycenę prac montażowych.

źródło i zdjęcia: KAN

Firma powiązana:

KAN

Telefon 85 749 92 00
www.kan-therm.com
kan@kan-therm.com

KAN