Aktualności

Firma Roto "Orłem Polskiej Stolarki"

07.06.2016

Roto otrzymało prestiżową nagrodę "Orzeł Polskiej Stolarki". To wyjątkowe wyróżnienie za znaczący, długoletni wkład w rozwój polskiej branży okien i drzwi.

Roto otrzymało prestiżową nagrodę "Orzeł Polskiej Stolarki"Firma Roto, światowy lider branży okuć budowlanych, jest aktywna na rynku polskim praktycznie od początku transformacji. Wysokiej jakości produkty, innowacyjne rozwiązania oraz dobra współpraca z polskimi producentami stolarki znacząco wpłynęły na budowanie tej gałęzi biznesu i wyznaczenie nowych kierunków jej rozwoju. Wkład Roto w rozwój branży doceniony został podczas tegorocznej, siódmej edycji Kongresu Stolarki Polskiej organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Tradycyjnie już podczas uroczystej gali zostały przyznane zaszczytne wyróżnienia "Orły Polskiej Stolarki". Roto otrzymało jedną z trzech statuetek "Jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki" – nagrodę, będącą wyrazem najwyższego uznania dla 20-letniej współpracy z polskimi firmami z branży okien i drzwi.

Roto dba bowiem nie tylko o najwyższą jakość swoich produktów i niezawodne, stabilne partnerstwo, ale również aktywnie angażuje się w działalność Związku Polskie Okna i Drzwi. W ten sposób przyczynia się do wzmocnienia pozycji polskich producentów i dystrybutorów z branży oraz do propagowania jakości i wzmacniania pozycji krajowych marek na światowym rynku.

źródło i zdjęcia: Roto Okna Dachowe

 

 

 

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane