Aktualności

REHAU poleca instalację wody pitnej Rautitan

03.06.2016

Woda pitna odgrywa w naszym codziennym życiu bardzo ważną rolę. Nie ma możliwości zastąpienia jej czymś innym. Wychodzimy z założenia, że z naszych kranów płynie czysta, zdrowa i spełniająca wymogi higieniczne woda. Niestety nie zawsze jakość wody jest taka oczywista, ponieważ zakłady wodociągowe odpowiadają za jej jakość tylko do przyłącza domowego. Decydujące dla jakości wody są ostatnie metry instalacji wodnej, która znajduje się w Twoim domu.

Z systemem RAUTITAN jesteś przygotowany na każdą ewentualność

Budowa lub modernizacja domu jest doskonałą okazją, aby zapewnić sobie i rodzinie czystą i spełniającą wymogi higieniczne wodę na długie lata. Firma REHAU posiada w swojej ofercie system instalacji wodnych RAUTITAN, który już dziś spełnia obecne i przyszłe wymagania dotyczące standardów higieny wody pitnej.

Rury RAUTITAN są wykonane z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa PE-Xa. Jest to ulepszona forma polietylenu – tworzywa sztucznego, dzięki któremu np. mleko w kartonie jest świeże, zachowuje neutralny smak i może być higienicznie i czysto transportowane. W odróżnieniu od rur metalowych, rury z tworzyw sztucznych są odporne na inkrustację i korozję oraz gwarantują wysoką jakość wody pitnej.

Rury RAUTITAN są wykonane z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa PE-Xa

Wszechstronność

Aby umożliwić znalezienie zawsze odpowiedniego rozwiązania przy wykonywaniu połączeń rur lub podczas przejścia na inny system, REHAU oferuje bogaty asortyment elementów techniki łączenia. Dzięki temu instalator ma możliwość zastosowania optymalnego rozwiązania przy montażu instalacji, uwzględniając przy tym jakość wody pitnej, jak również materiał stosowanej armatury. W profesjonalnej instalacji sanitarnej obowiązuje zasada: komponenty wykonane z danego materiału łączy się z takim samym materiałem. Przykładowo, jeśli do armatury dostarczono zestaw przyłączy ze stali nierdzewnej, również gwint w ścianie musi być ze stali nierdzewnej.

Instalując system RAUTITAN wybierasz ekonomiczność i niezawodność! REHAU posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości systemów do instalacji wody pitnej. Nasze sprawdzone, chroniące przed korozją materiały umożliwiają wykonanie trwałej instalacji również w przypadku wody pitnej o niskiej jakości.

źródło i zdjęcia: Rehau

Firma powiązana:

Rehau

Telefon 61 84 98 400
www.rehau.pl
poznan@rehau.com

Rehau