Aktualności

Exte - Idealny partner przemysłu budowlanego

02.06.2016

Firma EXTE jest partnerem dla producentów okien, rolet oraz firm budujących domy. Uważnie przyglądamy się rynkowi i służymy Państwa pomocą w rozwoju nowych produktów, ulepszaniu ich funkcjonalności oraz ich wytwarzaniu. Oferujemy wszystko pod jednym dachem, a mianowicie: własną budowę narzędzi i maszyn, efektywne konstruowanie, nowoczesne maszyny produkcyjne oraz duże zdolności dostawcze. Nasze produkty są sprawne, zgodne z normami i posiadają komplet niezbędnych certyfikatów. Obsługujemy wszystkie powszechnie stosowane systemy profili. Naszą zaletą jest wysoki stopień specjalizacji oraz duże doświadczenie.

Synteza wiedzy i umiejętności

Nasze główne zasady, którymi kierujemy się podczas szukaniu nowych rozwiązań i innowacji, to: ulepszyć i zoptymalizować istniejący stan rzeczy, a to, co nowe, wdrożyć sprawnie do procesów rozwoju i sprzedaży, nie przerywając bieżących działań. Łączymy w ten sposób naszą wiedzę i umiejętności z wiedzą i umiejętnościami naszych partnerów.

Nieustające inwestycje

Firma EXTE jest partnerem dla producentów okien, rolet oraz firm budujących domy

Wyższa produktywność i ciągły wzrost – obydwa cele wymagają planowych inwestycji. Dwa zakłady dla potrzeb ekstruzji i odlewania wtryskowego w Wipperfürth i w Nienburgu (Saale), nowoczesne hale magazynowe, centralne wytwarzanie narzędzi i maszyn, ciągła rozbudowa centrum dla systemów skrzyń roletowych w Köthen, nowe miejsca pracy w dziale rozwoju i projektowania oraz wysoka jakość, zapewniają nam pewną teraźniejszość i przyszłość.

Dystrybucja i logistyka dla naszych partnerów

Trzy zakłady w Niemczech oraz wysokiej klasy logistyka nie są jedynymi atutami gwarantującymi nasze pewne działania w każdej sytuacji

Trzy zakłady w Niemczech oraz wysokiej klasy logistyka nie są jedynymi atutami gwarantującymi nasze pewne działania w każdej sytuacji. Są nimi także nasi wykwalifikowani doradcy na miejscu oraz zawsze dostępni specjaliści z dziedziny produkcji, rozwoju i technologii, którzy służą radą i pomocą naszym partnerom.

Gwarantowane duże możliwości dostaw

EXTE oferuje szeroką paletę produktów o bardzo zróżnicowanych wielkościach serii. Palety dla materiałów długich oraz magazyny części drobnych a także najnowocześniejsze techniki informacyjne i skanowania zapewniają nasze duże możliwości dostaw w każdym czasie.

źródło i zdjęcia: Exte

Firma powiązana:

Exte

Telefon 32 332 04 06, 32 237 03 70
www.exte.pl
exte@exte.pl

Exte