Aktualności

Beckers: Designerskie szarości w domowych wnętrzach

02.06.2016

Szary w wystroju wnętrz od kilku sezonów zalicza się do najgorętszych trendów. Nic dziwnego - ze względu na swój uniwersalny charakter bardzo dobrze będzie prezentować się na ścianach praktycznie w każdym pomieszczeniu, zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych barw. Beckers dzieli się więc kilkoma pomysłami na designerskie szarości w różnych odcieniach, zadając kłam przekonanu, że szary jest nudny i ponury.

Szary w wystroju wnętrz od kilku sezonów zalicza się do najgorętszych trendówKlasyka dobrego stylu

Niezależnie od tego, czy sięgniemy po jaśniejszy odcień szarości jak Light Grey czy ciemniejszy typu Mountain Charm w zestawieniu z bielą kolor ten wykreuje ponadczasowe i eleganckie wnętrze, które sprzyjać będzie wyciszeniu i uporządkowaniu myśli. Przy takiej stonowanej kolorystyce wystarczy postawić na dyskretne dekoracje, dzięki czemu pomieszczenie zachwyci prostotą formy i nowoczesnością, pozostawiając jednocześnie wrażenie przestrzeni pełnej światła.

Szary z pazurem

Bardziej odważne skomponowanie kolorów wydobędzie z szarości jej tonującą potęgęBardziej odważne skomponowanie kolorów wydobędzie z szarości jej tonującą potęgę. Warto więc czerpiąc z naturalności tego koloru, przełamać go wyrazistymi, intensywniejszymi barwami. Wniosą one energię do pomieszczenia, nadadzą mu nutę wyjątkowości i pobudzą kreatywność. Szary będzie stanowić idealne tło, umiejętnie wyciszając mocne tonacje, by zbytnio nie przytłoczyły wnętrza. 

W każdym towarzystwie

Szarość doskonale współgra w wystroju z innymi barwami bez wględu na to, czy do towarzystwa wybierzemy tonacje ciepłe czy zimne. Dlatego właśnie jest taka wyjątkowa i świetnie sprawdza się w różnych domowych wnętrzach – począwszy od salonu, przez kuchnię i jadalnię, aż po pokój dziecka, tworząc w nich harmonijną, niebanalną całość.

Marka Beckers proponuje różne odcienie modnych szarości, które podkreślą urok i charakter każdej wnętrzarskiej stylizacji. W palecie gotowych kolorów farb Beckers Designer Colour są to Silver Pearl, Light Grey, Healing Grey, Stony Beach, Stony Grey i Mountain Charm.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.beckers.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.