Aktualności

Piec na Pellet Stuv P-10 zdobywa prestiżową nagrodę Red Dot Product Award 2016

01.06.2016

Poniedziałek 23 maja 2016 - Stuv, specjalista wykwalifikowany w kreowaniu, produkcji i sprzedaży piecy i kominków na drewno, na gaz oraz na pelet, wygrywa w konkursie Red Dot Design Award, w kategorii Design, ze swoim produktem na pelet - Stuv P-10. Red Dot Design Award jest prestiżową nagrodą na skalę Światową, w kategorii designu ( wzornictwa ), rozpoznawalną i bardzo docenianą. Skład sędziowski, złożony z 41 międzynarodowych ekspertów, został "uwiedziony" innowacyjnością technologiczną, niezakłóconym wzornictwem, poszanowaniem środowiska naturalnego , funkcjonalnością, które reprezentuje Stuv P-10. Oficjalne rozdanie nagród odbędzie się 4 lipca w Aalto-Theater w Essen, w Niemczech.

Wzornictwo i innowacja

W odniesieniu do zaprezentowanej konkurencji, Stuv P-10 podkreślił swoją przewagę zaawansowaniem technologicznym w mechanizmach znajdujących się w podstawie urządzenia oraz komorze spalania. Prosta konstrukcja sprawia, że jest to również piękny mebel, godny każdego nowoczesnego wnętrza. Jego piękne płomienie kreują silną obecność ognia, roztaczając ciepło w pomieszczeniu. Piec na pelet Stuv P-10 jest, w przeciwieństwie do konkurencji, bardzo cichy, nie słyszymy szumu przemieszczającego się peletu czy pracy wentylatora.

Poza oczywistymi zaletami Stuv P-10 w konstrukcji i techniki, okazuje się wyjątkowy, z wydajnością ponad 90%. w którym ciepło jest rozprowadzane w przyjemny sposób przez naturalną konwekcję.

- "Ta wyjątkowo prestiżowa nagroda, kreuje Stuv na poziomie aktora pierwszego planu we wzornictwie przemysłowym. Jesteśmy bardzo dumni z tej rekomendacji międzynarodowej" wyjaśnia Jean-Francois Sidler, Dyrektor Generalny Stuv.

- "Red Dot Design Award uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, z kilkoma tysiącami zgłoszeń każdego roku i jury złożonym z uznanych ekspertów często nazywana jest nawet "Oscarem designu".

Poza oczywistymi zaletami Stuv P-10 w konstrukcji i techniki, okazuje się wyjątkowy, z wydajnością ponad 90%

Oficjalne rozdanie nagród Red Dot Design Awards odbędzie się 4 lipca w Aalto-Theater w Essen, w Niemczech. Następnie Stuv P-10 będzie eksponowany w muzeum Red Dot Design, w Essen. Fotografie P-10 pojawią się również w wydawanym przez Red Dot Design Yearbook.

Koniecznie obejrzyjcie film:

https://www.youtube.com/watch?v=I5ZxWLFUGf0

Link do katalogu:

http://tech.stuv.com/e-catalogue/Catalogue-2015-07-p10-en/index.html#2

źródło i zdjęcia: Kominki Kozłowski - Salon Warszawa

Firma powiązana:

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa

Telefon 22 723 90 98, 22 723 86 91, 602 226 800, 602 735 727
www.kominki-kozlowski.pl
info@kominki-kozlowski.pl, info@induplus.info.pl

Kominki Kozłowski - Salon Warszawa