Aktualności

Jedynka Konsumenckim Liderem Jakości 2016

01.06.2016

Jakość farb Jedynka została po raz kolejny doceniona przez konsumentów i uhonorowana brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2016 w kategorii "farby zewnętrzne". Oddając głos na produkty Jedynka klienci podkreślali przede wszystkim ich trwałość, atrakcyjne kolory, dobre krycie i przystępną cenę.

- "Jedynka jest ulubioną farbą wielu Polaków, bo stoi za nią sprawdzona przez lata jakość i paleta atrakcyjnych kolorów. Jak pokazało badanie, klienci cenią też tę markę za trwałość, wydajność i atrakcyjną cenę. Wszystkie te cechy sprawiają, że farby Jedynka zjednały serca Polaków. Używając naszych farb przekonują się, że maluje się nimi łatwo i bez niespodzianek, uzyskując przy tym piękne i trwałe efekty" – komentuje Ewa Domin - Glińska, kierownik marki Jedynka.

Jakość farb Jedynka została po raz kolejny doceniona przez konsumentów

Nagrody Konsumencki Lider Jakości zostały przyznawane na postawie ogólnopolskiego badania prowadzonego wśród 11571 aktywnych konsumentów. Jego celem było wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku. W ramach badania były wykorzystywane metody kwestionariuszowe (w tym badanie eksperckie dotyczące kwalifikacji marek w kategoriach produktowych, badanie pilotażowe na losowo wybranej grupie konsumentów, badanie face-to-face z konsumentami, ankieta pilotowana z udziałem badacza) oraz badanie CAWI (on-line).

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.